Виробник: Adore
Модель: 196
Наявність: В наявності
1 099.00 грн.

Доступні опції

Термін доставки - 2-3 дні.

Товар продається упаковкою однієї однакової діоптрії.

 

    Adore DARE-TONE - революційно нові кольорові контактні лінзи для щоквартальної заміни створені для природного зміни кольору темних і світлих очей, італійської компанії Eyemed Technologies.

 

    Кольорові лінзи Adore - особлива колекція косметичних і декоративних контактних лінз, яка є результатом постійного прагнення до майстерності і досконалості. У вишуканій художній манері, майстрами, що володіють тонким смаком, лінзи ADORE створені для тих, хто в пошуку приголомшуючого зміни кольору очей, не хоче відмовлятися від насолоди постійним комфортом.

 

    Дані кольорові контактні лінзи за рахунок свого діаметра малюнка створюють ефект збільшення очей, хоча на очах Adore DARE-TONE виглядають природно і гармонійно. Завдяки широкій прозорій частині, природний колір ваших очей буде поєднуватися з кольором лінзи. Центральна частина вашої райдужки може трохи проглядатися з-під забарвлення лінз. Кольорові контактні лінзи зроблять колір очей більш насиченим, а погляд більш глибоким.

 

    Кольорові лінзи Adore DARE-TONE повністю безпечні для очей, так як технологія фарби знаходиться всередині лінзи. Завдяки високій гідрофільності (волозі) і кисневій проникності лінзи Adore DARE-TONE зручні і комфортні при носінні.

 

    Наявність УФ-фільтра - захищають ваші очі від шкідливого впливу ультрафіолету.


Звертаємо вашу увагу, фото не передає колір контактної лінзи. На ваших очах вони будуть виглядати індивідуально тільки вам.

Основні
Виробник:Eyemed Technologies
Режим заміни:3 місяця
Режим носіння:Денний
Радіус кривизни:8.6
Матеріал: Рolymacon
Киснева проникність:15,05 Dk/t
Вміст води:45%
Діаметр лінзи:14,0 мм
Товщина в центрі:0,08 мм
УФ-фільтр:Так
Країна виробник:Італія
Упаковка:2 лінзи
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!