Виробник: Gelflex
Модель: 213
Наявність: Немає в наявності

Термін доставки - 2-3 дні.

 

    Контактна лінза Sea Clear позиціонується постачальником-виробником, як лінза тривалого періоду використання - до півроку.

 

    Матеріал PolyHema Plus, з якого виготовлена ​​лінза, відноситься до групи неіонних полімерів, що робить її більш стійкою до накопичення білків і міцною (для тривалого використання).

 

    Контактна лінза Sea Clear стійка до деградації (всихання) і її сміливо можна рекомендувати пацієнтам при зниженій сльозопродукції.

 

    Неіонний матеріал, що володіє високим модулем пружності, надає лінзі міцність при невеликій товщині в центрі і тонкому краї.

 

    Лінзи злегка тоновані для зручності в користованні. 

    Контактні лінзи Sea Clear повністю захищають очі від ультрафіолетового випромінювання. Хімічно приєднаний до мономера поглинач УФ-променів блокує до 98% ультрафіолетового випромінювання.


    Традиційні контактні лінзи Sea Clear вимагають періодичної очистки ензимними пігулками, а для чутливих очей рекомендують використовувати пероксидні системи, наприклад: Aosept, One Step. Для зволоження очей можна використовувати зволожуючі краплі, наприклад: Moisture Drops, Biotrue Drops. При використанні щоденних пероксидних систем додаткове очищення ферментними пігулками не потрібна.

Основні
Виробник:Gelflex
Режим заміни:6 місяців
Режим носіння:Денний
Радіус кривизни:8.6
Матеріал: PolyHema
Киснева проникність:23.5 Dk/t
Вміст води:47%
Діаметр лінзи:14,2 мм
Товщина в центрі:0,04 мм
УФ-фільтр:Так
Країна виробник:Австралія
Упаковка:Флакон
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!