Виробник: Johnson&Johnson
Модель: 392
Наявність: Немає в наявності

    Контактні лінзи 1-Day Acuvue TruEye - це перші в світі одноденні силікон-гідрогелеві контактні лінзи, що поєднують безпеку одноденних контактних лінз і максимальну проникність від компанії Johnson & Johnson.

 

    Лінза виготовлена ​​з матеріалу Нарафілкон A (Narafilcon A), який проводить повітря (пропускає майже 100% кисню до поверхні ока) і не заважає очам дихати протягом дня. Тому вони не викликають гіпоксії, набряку і неоваскуляризації рогівки. Очі в лінзах 1-Day Acuvue TruEye виглядають природно і без почервоніння.

 

    У контактних лінзах 1-Day Acuvue TruEye використовується технологія HYDRACLEAR, розроблена компанією Johnson & Johnson. Це технологія зволоження. Суть технології полягає у введені зволожуючого компонента в середину матеріалу лінзи. Завдяки цьому 1-Day Acuvue TruEye притягують і утримують рідину, залишаючись зволоженими протягом всього дня створюючи особливий комфорт при носінні.

Купить  Одноденні контактні лінзи1-Day Acuvue TruEye Johnson & Johnson ᐉ Магазин лінз

    Основними перевагами 1-DayAcuvueTruEye є:


  • Висока киснева проникність - 118 Dk/t
  • Зволоження та комфорт при носінні;
  • Захист від ультрафіолетових променів;
  • Зручні в маніпуляціях. Мають легку світло-блакитну тонування з маркуванням «123», що не дозволяє переплутати лицьову і виворітну сторону МКЛ;
  • Два радіуса кривизни;
  • Щоденна заміна - здоровий спосіб носіння МКЛ - вранці одягли, ввечері викинули.

Контактні лінзи 1-Day Acuvue TruEye для людей, які помірно користуються цифровими пристроями, проводять час як в приміщенні, так і на відкритому повітрі, або для тих, хто носить контактні лінзи час від часу для занять спортом і подорожей.

Основні
Виробник:Johnson & Johnson
Режим заміни:1 день
Режим носіння:Денний, до 14 годин
Радіус кривизни:8.5 і 9.0
Матеріал: Нарафілкон A (Narafilcon A)
Киснева проникність:118 Dk/t
Вміст води:46%
Діаметр лінзи:14,2 мм
Товщина в центрі:0,085 мм
УФ-фільтр:Так
Країна виробник:США, Ірландія
Упаковка:10 лінз, 30 лінз, 90 лінз, 180 лінз
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!