Виробник: Johnson&Johnson
Модель: 393
Наявність: Немає в наявності

    1-Day Acuvue Oasys with HydraLuxe - це одноденні силікон-гідрогелеві контактні лінзи розроблені компанією Johnson & Johnson, які забезпечують високий рівень комфорту, чіткеий зір і сприяють запобіганню сухості і втоми очей.

 

    У контактних лінзах 1-Day Acuvue Oasys with HydraLuxe використовується технологія HYDRALUXE розроблена компанією Johnson & Johnson. Це технологія забезпечує гладкість і змащування поверхні лінзи і надає лінзі властивості сльози: зволожує, зменшує енергію тертя і забезпечує високу кисневу проникність. В товщину лінзи введені молекули зволожуючого компонента - полівінілпіролідону. Вони формують однорідну гидрофильную мережу, яка дозволяє лінзі краще імітувати структуру муцинів сльози. Завдяки цьому Acuvue Oasys 1-Day природно вбудовуються в слізну плівку, сприяючи її стабілізації.

 

    Лінза виготовлена ​​з матеріалу Сенофілкон A (Senofilcon A), в якому молекули зволожуючого компонента рівномірно розподілені по всій товщині лінзи (як всередині матеріалу, так і на його поверхні).

Купить Одноденні контактні лінзи1-Day Acuvue Oasys with HydraLuxe Johnson & Johnson ᐉ Магазин лінз

    Основними перевагами 1-Day Acuvue Oasys with HydraLuxe:


  • Високий кисневий потік (% кисню, доступного рогівці) - 98% при відкритих очах;
  • Пропускання кисню лінзою - 121 Dk/t з корекцією по межі і краю;
  • Збільшена оптична зона - підходять навіть людям з широкими зіницями і забезпечують високу якість зору навіть в умовах поганої освітленості;
  • Низький коефіцієнт тертя - 0,01, дозволяє повікам ковзати з мінімальними зусиллями. Чим легше ковзають повіки - тим менше втомлюються очі і тим краще носяться лінзи.
  • Захист від ультрафіолетових променів;
  • Зручні в маніпуляціях - мають легке світло-блакитне тонування з маркуванням «123», що не дозволяє переплутати лицьову і виворітну сторону МКЛ;
  • Два радіуса кривизни;
  • Щоденна заміна - здоровий спосіб носіння МКЛ - вранці одягли, ввечері викинули.

    Одноденні контактні лінзи 1-Day Acuvue Oasys with HydraLuxe для людей, які проводять за екранами цифрових пристроїв або в несприятливих умовах навколишнього середовища значну частину дня. Вони залишаються зволоженими до 18 годин, тому ходити в них максимально зручно і приємно.

Основні
Виробник:Johnson & Johnson
Режим заміни:1 день
Режим носіння:Денний, до 18 годин
Радіус кривизни:8.5 і 9.0
Матеріал: Сенофілкон A (Senofilcon A)
Киснева проникність:121 Dk/t
Вміст води:38%
Діаметр лінзи:14,3 мм
Товщина в центрі:0,085 мм
УФ-фільтр:Так
Країна виробник:США, Ірландія
Упаковка:30 лінз, 90 лінз
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!