Параметри
Ціна  90 - 1023 грн.
Виробник:
Радіус кривизни
Оптична сила

Режим заміни:
Режим носіння:
УФ-фільтр:
Країна виробник:
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Хочете підібрати універсальні засоби для корекції зору, в яких можна ходити кілька днів поспіль, або спокійно спати, не знімаючи? Наш інтернет-магазин рекомендує двотижневі контактні лінзи купити за прийнятною вартістю. Вони вважаються золотою серединою між одноденними лінзами та місячними. Недовгий період носіння запобігає утворенню ліпідних і протеїнових відкладень, що сприяє їх здоровому і комфортному носінню. На відміну від моделей тривалого носіння, вони зручні і невибагливі у догляді. Щоб забезпечити належний правильний догляд за двотижневими контактними лінзами, досить регулярно занурювати їх до контейнера з універсальним дезинфікуючим розчином.

У нашому каталозі представлені різноманітні двотижневі лінзи, ціна яких залежить від виробника, матеріалу, з якого виготовлена лінза, та оптичних характеристик. На додаток до них ви отримаєте безкоштовні консультації по використанню і догляду, а також допомогу в підборі супутніх аксесуарів (розчинів, дорожніх контейнерів, пінцетів тощо).

    Кому підходять лінзи на 2 тижні?

Як правило, офтальмологи призначають контактні лінзи двотижневі для:

  • Корекції далекозорості і короткозорості.
  • При астигматизмі.
  • Людям з підвищеною чутливістю очей.
  • При недостатньому зволоженні слизової оболонки (наприклад, викликаній тривалою роботою за комп'ютером).
  • Жителям населених пунктів, де фіксується підвищений ступінь забруднення повітря (запиленість, викиди промислових чи вихлопних газів).

Практика нашого магазину показує, що розрахунок лінз на 14 днів дуже зручний, та дозволяє людині легко зорієнтуватися в даті планової заміни засобів. Це ідеальний вибір для жорстких дедлайнів, коли людина працює за ненормованим графіком, і не має в своєму розпорядженні багато часу для догляду за лінзами.

А також оптимальний варіант для відпустки і подорожей, коли планується зміна клімату чи звичної обстановки. Адже є моделі лінз, які можна не знімати кілька днів поспіль.

    Рекомендації по підбору

Радимо спочатку обов'язково проконсультуватися в офтальмолога. Він оцінить особливості вашого зору, та обов'язково порадить оптимальний варіант контактної корекції. А також випише рецепт, де буде вказано, які лінзи на два тижні вам підходять. Потім на підставі лікарських приписів сміливо обирайте товари з нашого каталогу.

Зверніть увагу, що в деяких 2-тижневих варіантах є вбудований УФ-фільтр, завдяки якому ваші очі будуть захищені від дії ультрафіолетових випромінювань. Однак при цьому може знадобитися додатковий захист у вигляді сонцезахисних окулярів, щоб повністю блокувати негативний вплив ультрафіолету.

Якщо ви сумніваєтеся в своєму виборі, пропонуємо безкоштовно отримати професійні консультації від наших фахівців. А потім оформити покупку, вказавши точну адресу доставки. Упаковка та відправка замовлень проводиться в стислі терміни.