Виробник: Johnson&Johnson
Модель: 394
Наявність: Немає в наявності

    Acuvue Oasys - це силікон-гідрогелеві контактні лінзи від компанії Johnson & Johnson, із заміною через 2 тижні при денному носінні або 7 днів при пролонгованному (не знімати на ніч).

 

    У контактних лінзах Acuvue Oasys використовується технологія Hydraclear Plus Technology, розроблена компанією Johnson & Johnson. У матеріал Сенофілкон A (Senofilcon A), з якого виготовлена ​​лінза, впроваджено значну кількість зволожуючого компонента, який притягує і утримує воду, не погіршуючи при цьому кисневу проникність.

Купить Двотижневі контактні лінзи Acuvue Oasys Johnson & Johnson ᐉ Магазин лінз

    Контактна лінза Acuvue Oasys має високу кисневу проникність 147 Dk/t з корекцією по межі і краю, тому вона пропускає 98% кисню до рогівки при відкритих очах і 96% при закритих очах, що дозволяє рогівці вільно дихати протягом дня і звести до мінімуму ризик появи гіпоксії і неоваскуляризації рогівки. Очі в лінзах виглядають здоровими і без почервоніння. Лінзи ідеально підійдуть для людей з чутливими очима, втомлених від постійної сухості і дискомфорту.

 

    Лінзи Acuvue Oasys залишаються прекрасно зволоженими і ультрагладкими навіть в несприятливих умовах навколишнього середовища, забезпечуючи максимальний комфорт для очей.

Купить Двотижневі контактні лінзи Acuvue Oasys Johnson & Johnson ᐉ Магазин лінз

    Acuvue Oasys мають низький коефіцієнт тертя - 0,01, що дозволяє повікам ковзати з мінімальними зусиллями. Чим легше ковзають повіки - тим менше втомлюються очі і тим краще носяться лінзи.

 

    Ще однією з переваг лінзи Acuvue Oasys є наявність УФ-фільтра 1 класу, який блокує 100% УФ-В променів, 96,1% УФ-А променів. При цьому носіння сонцезахисних окулярів бажано. Лінза не в повному обсязі захищає поверхню очей від ультрафіолетових випромінювань.

 

    Лінзи мають легке світло-блакитне тонування з маркуванням «123», що не дозволяє переплутати лицьову і виворітну сторону.

 

    Контактні лінзи Acuvue Oasys оптимальне рішення для людей, які проводять за екранами цифрових пристроїв або в несприятливих умовах навколишнього середовища значну частину дня.

Основні
Виробник:Johnson & Johnson
Режим заміни:2 тижні, а в пролонгованому 7 днів/6 ночей
Режим носіння:Денний, Пролонгований
Радіус кривизни:8.4 і 8.8
Матеріал: Сенофілкон A (Senofilcon A)
Киснева проникність:147 Dk/t
Вміст води:38%
Діаметр лінзи:14,0 мм
Товщина в центрі:0,07 мм
УФ-фільтр:Так
Країна виробник:США, Ірландія
Упаковка:6 лінз, 12 лінз, 24 лінзи
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!