Параметри
Ціна  119 - 888 грн.
Виробник:

Радіус кривизни

Оптична сила

Режим заміни:
Режим носіння:

УФ-фільтр:
Країна виробник:

Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)

Необхідно скоригувати зір згідно приписів офтальмолога? Інтернет-магазин «Територія Лінз» рекомендує обрати самий практичний і зручний варіант, який високо оцінили лікарі та споживачі в різних країнах світу. Пропонуємо купити лінзи місячні на вигідних умовах, отримавши безкоштовну консультацію наших фахівців з підбору моделей. А також підібрати в нашому каталозі необхідні засоби по догляду за ними.

    Поняття і особливості продукції

Контактні лінзи для очей на місяць відносяться до категорії найбільш затребуваних з порівняно довгим терміном носіння. Ось унікальні риси таких виробів:

  • Підходять для людей із середньою і підвищеною чутливістю очей.
  • Забезпечують максимально широкий радіус огляду, без спотворення наближених і віддалених предметів.
  • Практично невідчутні під час носіння (завдяки мінімальній товщині і ідеально гладкій поверхні).
  • Лінзи для зору на місяць не викликають сухості та дискомфорту (за рахунок спеціального зволожуючого шару, що поліпшує взаємодію з рогівкою).
  • Дозволяють точно розрахувати наперед дати планових замін, і спланувати ваші витрати на покупку лінз.
  • Не накопичують ліпідних і білкових відкладень. Тому замість придбання пероксидної системи досить тримати під рукою багатофункціональний розчин. Він допоможе очистити, продезінфікувати, зволожити і зберегти ваші лінзи.

Середня ціна контактних місячних лінз нижче, ніж у моделей для короткочасного використання (одноденних і двотижневих). Зате їх якість продовжує залишатися на висоті, а вашим очам під час їх носіння гарантована повна безпека. Адже в лінзах використовується дихаючий матеріал (силікон-гідрогель), який має високу кисневу проникність.

    Якими бувають лінзи на 1 місяць?

Місячні засоби корекції зору випускаються в широкому асортименті. Серед них є моделі, розраховані тільки для денного носіння, та такі, які можна залишати на кілька ночей, не знімаючи.

Також присутні:

  • Стандартні, з різною оптичною силою — для виправлення короткозорості і далекозорості.
  • Торичні — для корекції астигматизму.
  • Мультифокальні — для корекції пресбіопії (вікове порушення зору).
  • Кольорові відтінкові та різнобарвні, які змінюють колір райдужної оболонки — для зміни іміджу.

Пропонуємо підібрати місячні засоби корекції зору, керуючись рецептом вашого офтальмолога, а також підказками наших консультантів. Вартість лінз на місяць на нашому сайті буде залежати від виробника, виду, основних параметрів і додаткових властивостей продукції.

Якщо ви оформите замовлення та сплатите сьогодні, то зможете отримати вибрані лінзи вже завтра. Доставка проводиться з головного складу в Києві до будь-якого населеного пункту України.