Параметри
Ціна  145 - 919 грн.
Виробник:

Радіус кривизни
Оптична сила

Режим заміни:
Режим носіння:
УФ-фільтр:
Країна виробник:

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Хочете підібрати засоби для корекції зору, розраховані на тривалий період? Це найкраще рішення для людей з розміреним ритмом життя. Пропонуємо купити контактні лінзи на 3 місяці, підібравши підходящі варіанти відповідно до рецепту від офтальмолога в нашому інтернет-магазині. На додаток до цього ви зможете отримати безкоштовну консультацію від наших фахівців. А також придбати додаткові аксесуари та засоби для регулярного догляду за лінзами: дорожні контейнери, пероксидні системи, дезінфікуючі розчини і очні краплі для додаткового зволоження.

У каталозі ви знайдете різноманітні лінзи для зору на 3 місяці від відомих виробників: звичайні для «плюса» і «мінуса», кольорові для зміни кольору райдужки, з різними показниками оптичної сили і радіуса кривизни. Вартість залежить від торгової марки, кількості лінз однієї рефракції в упаковці, а також від додаткових опцій (наявності УФ-фільтра і т.п.).

Отримати вибрані моделі можна після оформлення замовлення на сайті та його оплати. Виконуємо оперативний збір і відправку зі складу в Києві до будь-якого населеного пункту країни.

    Відмінні риси товарів

Контактні лінзи квартальні, купити які дуже просто, вважаються вигідними, і є перехідними між шестимісячними і щомісячними лінзами. Вони розраховані на планову заміну один раз в три місяці. Це підходить людям, що не можуть виділити час і кошти для здійснення регулярних покупок. А також для всіх, хто змушений часто переїжджати з місця на місце, має постійну зайнятість, або відчуває брак вільного часу.

Також лінзи 3 місячні рекомендовані жителям передмістя, оскільки повітря там чистіше, ніж в великих населених пунктах. Плюс всім, хто довго працює за моніторами. Такі засоби корекції зору вважаються оптимальними в співвідношенні ціни і якості, а також утримують звання лідера бюджетної сфери. Правила догляду за ними може швидко освоїти кожен покупець.

Квартальні лінзи потребують щоденного догляду: чистка, промивка та дезінфекція за допомогою спеціальних багатофункціональних розчинів. Обов'язково проводиться додаткове щомісячне очищення за допомогою відповідних пероксидних і ензимних очисників, що легко видаляють білкові і ліпідні відкладення.

    Тримісячні лінзи і їх переваги

Фірмові лінзи для очей на 3 місяці виготовляються з високоякісного гідрогелевого матеріалу, що має знижену кількість рідини. Вони захищені від можливої дегідратації, та зберігають ключові якості протягом усього терміну носіння. Даний матеріал є досить щільним, але в центрі максимально витончений, внаслідок чого виріб комфортно сприймається оком. Такі лінзи призначені тільки для денного носіння.

Контактні лінзи на 3 місяці мають ряд унікальних переваг:

  • Досить міцні, стійкі до утворення тріщин і появи подряпин.
  • Завдяки особливій конструкції не натирають повіки, зберігаючи здоров'я слизової оболонки.
  • Можуть мати підвищений вміст вологи (до 47%), завдяки чому захищають очі від сухості і почервоніння.
  • Забезпечують широкий радіус огляду без спотворень.
  • Гладка поверхня лінзи знижує ймовірність білкових відкладень.

Лінзи на квартал можуть мати вбудований UV-фільтр, що захищає від ультрафіолетового випромінювання. Але офтальмологи рекомендують на додаток до них підібрати сонцезахисні окуляри, щоб повністю виключити появу відблисків і руйнування сітківки ока.