Виробник: Cooper Vision
Модель: 253
Наявність: В наявності
1 080.00 грн.

Доступні опції

    Biofinity multifocal- це силікон-гідрогелеві контактні лінзи від компанії Cooper Vision, з терміном планової заміни 1 місяць при денному носінні і до 7 днів при пролонгованому.

 

    Основним призначенням контактних лінз Biofinity multifocal є корекція пресбіопії - порушення зору, яке відбувається після 40 років і при якому очі відчувають прогресуюче зменшення здатності фокусуватися на предметах, розташованих на ближній відстані, а також сприймати дрібний шрифт, особливо при поганому освітленні.

                                                                                                 Купить Місячні мультифокальні контактні лінзи Biofinity Multifocal Cooper Vision ᐉ Магазин лінз

 

    Biofinity multifocal виготовлені за технологією AQUAFORM, яка є останньою розробкою в технологіях виробництва силікон-гідрогелевих матеріалів для контактних лінз і забезпечує ефективну кисневу проникність. Лінзи зволожені протягом всього дня.

 

    Мультифокальні контактні лінзи Biofinity multifocal, розроблені за допомогою технології прогрессевного балансу, яка дозволяє чітко бачити предмети як на ближніх і далеких відстанях, так і на проміжних. У них комфортно гуляти на вулиці, дивитися телевізор, працювати за комп'ютером або читати газети.

    Важливо! Пролонгований режим носіння (7 днів поспіль) може бути призначений тільки лікарем-офтальмологом, що спеціалізуються на контактной корекції зору з огляду на високу небезпеку розвитку запальних і інфекційних захворювань очей.

Основні
Виробник:Cooper Vision
Режим заміни:1 місяць
Режим носіння:Денний, пролонгований до 7 днів
Радіус кривизни:8.6
Матеріал: Comfilcon А
Киснева проникність:129 Dk/t
Вміст води:48%
Діаметр лінзи:14,0 мм
Товщина в центрі:0,08 мм
УФ-фільтр:Ні
Країна виробник:США
Упаковка:3 лінзи
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!