Виробник: Cooper Vision
Модель: 259
Наявність: В наявності
831.00 грн.

Доступні опції

    Biofinity Toric - це торичні силікон-гідрогелеві контактні лінзи, виробляються компанією Cooper Vision, з терміном планової заміни 1 місяць при денному носінні і до 14 днів при пролонгованному.

    Основні особливості Biofinity toric:

  1. Контактні лінзи Biofinity Toric виготовлені за технологією AQUAFORM, яка є останньою розробкою в технологіях виробництва силікон-гідрогелевих матеріалів для контактних лінз і забезпечує ефективну кисневу проникність;
  2. Забезпечують зволоженість протягом всього дня;
  3. Покращена геометрія для корекції астигматизму. При астигматизмі, ваш зір може бути розпливчастим або спотвореним як поблизу, так і в далечінь. Торичні контактні лінзи Biofinity toric покликані вирішити цю проблему зору, забезпечуючи вас неймовірним комфортом. Ідеально гладка поверхня і заокруглений дизайн краю лінзи знижують взаємодію з кон'юнктивою, підвищуючи комфорт при носінні;
  4. Широка баластна зона постійна і не залежить від оптичної сили. Це істотно впливає на посадку лінзи;
  5. Великий діоптрійний ряд дозволяє підібрати необхідну лінзу;
  6. Можливість не знімати контактну лінзу на одну-дві ночі при гнучкому носінні або не знімати протягом 14 днів при пролонгованим носінні (підлягають заміні через 14 днів). Важливо! Такий режим носіння може бути призначений тільки лікарем-офтальмологом, що спеціалізуються на контактної корекції зору з огляду на високу небезпеку розвитку запальних і інфекційних захворювань очей.

    Biofinity toric - забезпечують стабільність, чіткість зору і комфорт носіння. Ваш зір буде чітким як поблизу, так і в далечінь.

Основні
Виробник:Cooper Vision
Режим заміни:1 місяць
Режим носіння:Денний
Радіус кривизни:8.7
Матеріал: Comfilcon А
Киснева проникність:116 Dk/t
Вміст води:48%
Діаметр лінзи:14,5 мм
Товщина в центрі:0,11 мм
УФ-фільтр:Ні
Країна виробник:США
Упаковка:3 лінзи
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!