Параметри
Ціна  245 - 999 грн.
Виробник:

Радіус кривизни
Оптична сила

Колір

Режим заміни:
Режим носіння:
УФ-фільтр:
Країна виробник:

Показано з 1 по 20 із 20 (всього 1 сторінок)

Кольорові лінзи - Ваш новий погляд на оточуючих!

    У кожної людини іноді виникає бажання поміняти щось у своєму житті. Психологи зазвичай радять почати з зовнішності і стилю, які як би «програмують» свіже ставлення до ситуацій навколо, а іноді і зовсім інший погляд на них. І треба ж такому статися, що сучасні технології дозволяють кожному бажаючому втілити побажання про «інший» погляд на життя в буквальному сенсі цього слова. Йти далеко не доведеться - достатньо просто замовити кольорові лінзи для очей, не відходячи від свого комп'ютера. Але для початку, краще побільше дізнатися про особливості та переваги, які заслужено приписують кольоровим лінзам.

Ближче до кольорових лінз ...

    Ці милі премудрості офтальмології вже давно і успішно вписалися в арсенал засобів для оновлення іміджу сучасної модниці. Поряд з фарбою для волосся і декоративною косметикою, вони кардинально змінюють звичний образ і дарують власниці відчуття «переродження». Цікаво, що кольоровими контактними лінзами навіть темно-карі очі тимчасово можна так «подтюнінговати», що у нових знайомих і сумніви не виникне про ненатуральності погляду ... наприклад, з класики ... "синьоокої" блондинки. І навпаки.

Як правильно підібрати кольорові лінзи?

    Є приємна новина, що такі лінзи можуть носити як люди, які відмінно бачать, так і ті, чий зір зазвичай піддається коригуванню за допомогою традиційних лінз або окулярів. Головне - порадившись з офтальмологом, правильно підібрати собі відповідний варіант. Правда, кольорові лінзи, які передбачають корекцію далекозорості знайти трохи складніше, найчастіше їх замовляють заздалегідь. Короткозорість ж, як і нормальний зір, має велике поле вибору кольорових лінз прекрасних відтінків для вашого нового погляду.

    Підбираючи в Інтернеті бажаний тон для майбутнього перетворення, врахуйте, що кольорова лінза в каталозі може потім трохи відрізнятися від «одягненої», оскільки кінцевий результат ( «отриманий» колір очей) завжди буде залежати від кольору райдужної оболонки ока конкретної людини. Саме з цієї причини в багатьох оптиках існує платна послуга за попередньою приміркою лінзи. Але без неї багато обходяться, адже «вгадати» і зрадіти спонтанного успіху, в даному випадку - теж різновид задоволення.

Доглядаємо за кольоровою лінзою

    Частина громадськості підтримує міф про шкоду кольорових лінз для очей. Це чутки, спровоковані елементарним страхом перед усім новим. Тонований шар, що знаходиться всередині лінзи не контактує з оболонкою ока. Кольори сприймаються неперекручено, адже область зіниці, на яку припадає центральна частина лінзи, не втрачає прозорості, залишаючись незмінною.

    З приводу безпеки експлуатації, звичайно, необхідно турбуватися. Це повинен бути правильний, своєчасний догляд за контактною лінзою.

Важливі відомості

    Всі кольорові лінзи є гідрогелевимі, ​​тому носити їх потрібно строго дозволеним лікарем час (не більше 8 годин), а на ніч обов'язково знімати. Це пояснюється нюансом, що барвник в складі препарату значно знижує кисневу проникність лінзи.

Фахівці рекомендують використовувати зволожуючі краплі для лінз, завдяки яким очам буде комфортніше себе почувати.

    Очищати кольорові лінзи можна за допомогою будь-яких універсальних розчинів або пероксидних систем для лінз. Влаштовувати подругам примірку своїх лінз не можна категорично, адже ваші лінзи - це предмет вашої особистої гігієни.

Де краще купити кольорові лінзи для очей в Україні?

    Якщо ви відвідаєте розділ нашого Інтернет-магазину, що займається кольоровими контактними лінзами, асортимент і палітра відтінків не залишать вас байдужими. Дізнавшись ціни на кольорові контактні лінзи в Києві і переглянувши прейскурант «Території Лінз», ви приймете правильне рішення. Адже придбати кольорові контактні лінзи в Україні на таких умовах можна нечасто, як, власне, і купити кольорові лінзи в Києві (просто і доступно).

    Крім того: швидкий продаж і оперативна доставка майбутніх покупок неодмінно приверне Вас до лав постійних клієнтів інтернет-магазину «Территорія Лінз». Переконатися в цьому попередньо ви можете, прочитавши відгуки інших покупців.