Виробник: Alcon
Модель: 325
Наявність: В наявності
950.00 грн. 1 149.00 грн.

Доступні опції

                               Акція !!!

     З 01.08.2022р. по 31.08.2022р.  при купівлі упаковки контактних лінз AIR OPTIX Plus COLORS, розчин Opti-Free PureMoist 60 ml  у подарунок!

Ваша економія 199 грн.

Акція активна тільки за умови наявності товару на складі. Знижка за бонусною програмою не надається.


Товар продається упаковкою однієї однакової діоптрії.

    Air Optix COLORS - це перші дихаючі кольорові контактні лінзи в родині Air Optix від компанії Alcon, виготовлені з сучасного силікон-гідрогелевого матеріалу Lotrafilcon B. Кольорові контактні лінзи мають високу кислородо проникність, яка забезпечує комфорт при носінні лінз і не викликає сухості очей. Лінза має асферическую форму: мінімальна товщина, максимально широкий радіус зору і мінімальне спотворення об'єктів.

    Крім того, кольорові контактні лінзи Air Optix COLOURS виготовляються за спеціальною технологією друку 3в1, коли кольоровий шар рівномірно розміщений всередині лінзи, яку покривають прозорим покриттям, за рахунок цього малюнок не контактує з тканинами ока. Використання цієї технології дозволяє досягти більш натурального кольору очей. Зовнішнє кільце - підкреслює і виділяє райдужку, основне - змінює колір очей, а внутрішнє - додає яскравість і глибину.

    Кольорові контактні лінзи Air Optix COLORS - це можливість самовираження. Ви зможете побачити себе в цілому ряді нових образів за допомогою різних кольорів. Просто виберіть, чого ви хочете: підкреслити свій колір очей або кардинально його змінити.

    Кольорові контактні лінзи Air Optix COLOURS пропонує дев'ять відтінків:

від ніжних:

  • Gray,
  • Blue,
  • Green,
  • Pure Hazel,
  • Brown;

     до яскравих, а саме:

  • Sterling Gray,
  • Brilliant Blue,
  • Gemstone Green,
  • Honey.

Звертаємо Вашу увагу, фото не передає колір контактної лінзи. На ваших очах вони будуть виглядати індивідуально тільки Вам.

Основні
Виробник:Alcon
Режим заміни:1 місяць
Режим носіння:Денний
Радіус кривизни:8.6
Матеріал: Lotraficon B
Киснева проникність:138 Dk/t
Вміст води:33%
Діаметр лінзи:14,2 мм
Товщина в центрі:0,08 мм
УФ-фільтр:Ні
Країна виробник:Малайзія, США
Упаковка:2 лінзи
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!