Параметри
Ціна  200 - 990 грн.
Виробник:

Радіус кривизни

Оптична сила

Режим заміни:
Режим носіння:
УФ-фільтр:
Країна виробник:
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Якщо Ви хочете купити торичні контактні лінзи в Україні ...

    Основним призначенням торичних лінз є корекція астигматизму. Раніше лінзи максимум підходили для поправлення короткозорості / далекозорості, сьогодні ж офтальмологія цінно розширила їх можливості і призначення.

    Торичні лінзи для астигматизму вважаються революційним проривом в своєму середовищі. Завдяки стратегічному дизайну, препарат допомагає підтримувати можливу гостроту зору, а в багатому сферо-циліндричному асортименті кожен пацієнт, керуючись рецептом на окуляри, зможе знайти максимально відповідні для себе лінзи.

    Даний вид лінз вже встиг зарекомендувати себе, як зручний, комфортний, безпечний і не загрозливий для здоров'я очей. Для виготовлення таких препаратів використовуються високотехнологічні сучасні матеріали, які відмінно пропускають кисень і мають високу частку вмісту вологи. Торичним лінзам належить першість в забезпеченні комфорту і чіткості зору, а також стабільної фіксації на оці. Торичною лінзою можна досягти не тільки гарного зору, але і здорової краси погляду.

Показання до застосування торичних контактних лінз

    Дані препарати успішно коректують міопатію, гіперметропії, при яких спостерігається астигматизм. Рідко буває, що разом з катарактою (частковим / повним помутнінням кришталика) співіснує астигматизм. Дане захворювання зазвичай спровоковано неправильною формою рогівки (випадки рогівкового астигматизму), рідко - спотворенням кришталика (випадки кришталикового астигматизму).

    Корисно знати, що астигматизм зустрічається майже у всіх людей на планеті. Очі, які не мають мінімальних ознак астигматизму, можна було б назвати ідеальною сферою. Поки показники астигматизму коливаються в межах 0,5 Д, відхилення визнається фізіологічним і не впливає на зорові здібності. Якщо ж показник перевищує 1,0 Д, спостерігається нечіткість зображення, і виникає потреба в тривалому фокусуванні на образі. Такі проблеми із зором зазвичай діють пацієнтові на нерви, а зайва концентрація при розгляданні може викликати головний біль. Усунути цей дискомфорт можна торичними контактними лінзами.

    Якщо вам необхідно купити торичні лінзи в Києві, інтернет-магазин «Територія Лінз» завжди до ваших послуг! Ціни на лінзи при астигматизмі тут відрізняються доступністю і виправданістю щодо якості. Продаж і доставка повністю відповідають європейським вимогам з даного питання. А позитивні відгуки покупців про ресурс, допомагають переконатися в сумлінності і надійності його функціонування.