Параметри
Ціна  260 - 1780 грн.
Виробник:

Радіус кривизни

Оптична сила

Режим заміни:
Режим носіння:
УФ-фільтр:
Країна виробник:
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Ви часто помічаєте, що зір «розпливається», як в кривому дзеркалі, часом стає нечітким, а наближені та віддалені предмети здаються розмитими при зміні яскравості чи джерела освітлення? Обстеження у офтальмолога допоможе встановити справжню причину таких порушень. Якщо ці дефекти викликані деформацією або викривленням рогівки ока, вони називаються астигматичними, та вимагають правильної корекції зору. Інтернет-магазин «Територія лінз» знає, які сучасні засоби підходять для таких випадків. І пропонує якісні торичні лінзи купити, попередньо підібравши оптимальну модель.

У нашому каталозі ви зможете знайти та недорого купити астигматичні лінзи, розраховані на різний термін планової заміни: одноденні, двотижневі або найпопулярніші місячні. А також підберете до них відповідні футляри, пінцети, зволожуючі краплі для очей та очищаючі розчини, здатні прибрати з поверхні лінзи білкові та ліпідні відкладення.

    Кому підходять лінзи для астигматизму?

Хвороба зазвичай проявляє себе з дитячих років. Спотворення при передачі зображення на сітківку ока викликані різницею в точках сходження світлових променів, через що переломлююча сила виходить різною. При несвоєчасній діагностиці та відсутності лікування захворювання прогресує, призводячи до зниження якості зору, астенопії, головних болів, блефаритів та інших ускладнень.

Торичні лінзи для астигматизму, ціна яких залишається в доступних межах, підходять таким категоріям покупців:

 • З вродженим і набутим (прямим, вертикальним) астигматизмом слабкого, середнього чи високого ступеня, на одному або двох очах.
 • Активним користувачам комп'ютерної техніки.
 • Усім дорослим, чия професія передбачає тривале спостереження за моніторами з різним відтворенням зображень (охоронцям, аналітикам тощо).
 • Дітям і підліткам, які навідріз відмовляються носити коригувальні окуляри.

Для закріплення лікувально-профілактичного ефекту сучасні лінзи з астигматикою рекомендують доповнювати лінзами, призначеними тільки для нічного носіння, а також спеціальними окулярами.

    Переваги фірмової продукції

Сьогодні контактні лінзи для астигматизму вважають одним з кращих засобів корекції зору при такому захворюванні. Їх роблять з м'якого силікон-гідрогелю або чистого гідрогелю. М'яка контактна лінза, в залежності від своєї конструкції, здатна виправляти рогівковий та кришталиковий астигматизм.

Ось деякі відмінності фірмових лінз для астигматизму:

 • Унікальний рельєф, завдяки якому всі світлові промені сходяться в одній точці, та набувають правильного фокусування на очній сітківці. Це досягається завдяки вбудованому циліндричному компоненту та куту нахилу осі циліндра.
 • Складна система фіксації, що дозволяє лінзам залишатися в правильному положенні для фіксації на очному яблуці. На лінзу можуть наноситися різні мітки для стабілізації осі циліндра.
 • Універсальність використання. З такими лінзами можна виконувати будь-які дії (читати, писати, працювати за комп'ютером). А також вільно гуляти вулицями, не переживаючи за свою безпеку через зниження зору, відпочивати та подорожувати.
 • Неоднорідна товщина, а саме: лінза ущільнена в нижній частині і витончена у верхній частині для правильного фокусування і чіткого зору навіть в сутінках.

    Поради покупцям

Перш ніж купити астигматичні контактні лінзи на нашому сайті, рекомендуємо отримати рецепт від офтальмолога, а також безкоштовну консультацію наших менеджерів. Вибираючи модель лінз, звертайте увагу на такі параметри:

 • Оптимальний термін носіння (радимо поступово рухатися від одноденних варіантів до виробів, розрахованих на більший період).
 • Режим носіння: денний або безперервний (від 1 тижня до 1 місяця).
 • Циліндр і вісь.
 • Оптична сила (в діоптріях).
 • Величину кисневої проникності і наявність зволожуючого шару, що дозволяє обійтися без додаткових крапель для зволоження очей.

Торична лінза буде значно товща за звичайні сферичні лінзи. Це є необхідною умовою для правильної корекції зору. Вона має сфероциліндричну форму, нерівну кривизну, яка підлаштовується під викривлену поверхню рогової оболонки, і різну оптичну силу на різних ділянках поверхні.

Наш інтернет-магазин пропонує купити в Києві торичні контактні лінзи з доставкою протягом доби після оплати. А також виконує відправку обраних вами моделей до інших міст країни протягом 1-3 днів.