Виробник: Johnson&Johnson
Модель: 257
Наявність: Немає в наявності

Наявність (+) діоптрій уточнюйте! Для cyl -2,75 з діоптріями від +1,00 D до +6,00 D (крок 0,50 D).


    Acuvue Oasys for ASTIGMATISM - універсальні торичні силікон-гідрогелеві контактні лінзи від компанії Johnson & Johnson, призначені для корекції астигматичних аберацій з рекомендованим строком планової заміни 2 тижні при денному носінні або 7 днів при пролонгованому (не знімаючи на ніч).

Купить Двотижневі торичні контактні лінзи Acuvue Oasys for ASTIGMATISM Johnson & Johnson ᐉ Магазин лінз

    Контактні лінзи Acuvue Oasys for ASTIGMATISM мають дизайн прискореної стабілізації Accelerated Stabilization Design (ASD). Для того, щоб людина з астигматизмом добре бачила, торичні лінзи повинні залишатися в фіксованому положенні. Система ASD мінімізує взаємодію лінзи і повіки завдяки відсутності зон різної товщини під повіками (під повіками знаходяться тільки тонкі зони), тому лінза завжди правильно орієнтована на оці незалежно від напрямку погляду. Лінзи утримуються на місці завдяки 4 зонам стабілізації і природному тиску повіки, при зсуві або зміщенні лінза швидко повертається у вихідне положення (протягом 60 секунд). Лінза ставиться на місце при природному морганні.

 

    У контактних лінзах Acuvue Oasys for ASTIGMATISM використовується технологія Hydraclear Plus, розроблена компанією Johnson & Johnson. У матеріал Сенофілкон A (Senofilcon A), з якого виготовлена ​​лінза, впроваджено значну кількість зволожуючого компонента, який притягує і утримує воду, не погіршуючи при цьому кисневу проникність, роблячи контактні лінзи максимально м'якими і зволоженими.


    Acuvue Oasys for ASTIGMATISM має високу кисневу проникність 129 Dk / t з корекцією по межі і краю, тому вона пропускає 98% кисню до рогівки при відкритих очах і 95% при закритих очах, що дозволяє рогівці вільно дихати протягом дня і звести до мінімуму ризик появи гіпоксії, набряку і неоваскуляризації рогівки.

 

    Контактні лінзи Acuvue Oasys for ASTIGMATISM мають низький коефіцієнт тертя - 0,01, що дозволяє повікам ковзати з мінімальними зусиллями. Чим легше ковзають повіки - тим менше втомлюються очі і тим краще носяться лінзи.

 

    Ще одним з переваг лінзи є наявність УФ-фільтра 1 класу, який блокує 100% УФ-В променів, 96,1% УФ-А променів. При цьому носіння сонцезахисних окулярів бажано. Лінза в повному обсязі не захищає поверхню очей від ультрафіолетових випромінювань.

 

    Лінзи мають мітки правильної орієнтації, відповідають положенню 6 і 12 годин на умовному годинному циферблаті для оцінки правильної посадки лінзи.

Купить Двотижневі торичні контактні лінзи Acuvue Oasys for ASTIGMATISM Johnson & Johnson ᐉ Магазин лінз

    Контактні лінзи Acuvue Oasys for ASTIGMATISM оптимальне рішення для людей, які проводять за екранами цифрових пристроїв або в несприятливих умовах навколишнього середовища значну частину дня і залишаються прекрасно зволоженими і ультрагладкими забезпечуючи максимальний комфорт для очей.

Основні
Виробник:Johnson & Johnson
Режим заміни:2 тижні, а в пролонгованому 7 днів/6 ночей
Режим носіння:Денний, пролонгований
Радіус кривизни:8.6
Матеріал: Сенофілкон A (Senofilcon A)
Киснева проникність:129 Dk/t
Вміст води:38 %
Діаметр лінзи:14,5 мм
Товщина в центрі:0,08 мм
УФ-фільтр:Так
Країна виробник:США, Ірландія
Упаковка:6 лінз
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!