Параметри
Ціна  210 - 1140 грн.
Виробник:
Радіус кривизни
Оптична сила

Режим заміни:
Режим носіння:
УФ-фільтр:
Країна виробник:
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Коригуємо зір мультифокальною контактною лінзою!

    У багатьох людей бальзаківського віку починає розвиватися далекозорість. Еластичність кришталика поступово знижується, він вже проблематично змінює свою форму і не забезпечує належну гостроту зору на необхідній відстані. Щоб не надягати окуляри і таким чином коригувати свою пресбіопію, частина пацієнтів користуються мультифокальними лінзами, дія яких аналогічна. Як і окуляри, вони мають у своєму розташуванні кілька зон різної оптичної сили, що дозволяють людині в тих же лінзах відмінно бачити об'єкти з різних відстаней.

Знайомимося з лінзами і їх пристроєм

    Найпростішим варіантом мультифокальних лінз вважаються біфокальні лінзи. Йдеться про дві оптичні зони для близького і далекого бачення. Такі лінзи відрізняються самим зрозумілим і звичним дизайном, який відповідає принципу аналогічних очок. Зона, що припускає близьке бачення, знаходиться в нижній частині, далеке - у верхній (при наявності чіткої межі між ними). Це зручно, адже людині для того, щоб розглянути об'єкт вдалині, досить поглянути «поверху», а для роботи з близькими речами - «внизу».

    Однією з головних «пам'яток» таких лінз вважається стабільність конструкції. Мається на увазі наявність в нижній частині невеликого зрізу, що забезпечує деяке «кріплення» і протекцію обертання лінзи в разі моргання.

Консультація офтальмолога - запорука успішного підбору мультифокальних лінз!

    Правильно підібраною мультифокальна лінза може бути тільки за участю фахівця. Адже корекція пресбіопії - справа серйозна і відповідальна. Вимірявши ширину зіниці і розрахувавши необхідний захід індивідуальної корекції ближнього і далекого зору, з урахуванням вашого способу життя, після всіх обстежень лікар-контактолог повинен порекомендувати оптимальний варіант дизайну лінз, зручних як режимом носіння, так і періодичністю планової заміни.

Де їх краще придбати?

    Купити мультифокальні контактні лінзи в Києві можна, скориставшись оперативним сервісом інтернет-магазину «Територія Лінз». Ресурс пропонує лояльні ціни на мультифокальні лінзи в Україні, періодично супроводжуються різними акціями та знижками. Імідж сайту підтримує сумлінна продаж ліцензованої продукції і її оперативна доставка. Зворотній зв'язок з клієнтами забезпечується їх можливістю, при бажанні, залишати відгуки про кожну здійснену покупку, забезпечуючи сайту достовірну народну думку і оцінку. Так що, якщо вам потрібно купити мультифокальні лінзи в Києві, тепер ви знаєте куди звернутися.