Параметри
Ціна  210 - 2328 грн.
Виробник:

Радіус кривизни
Оптична сила

Режим заміни:
Режим носіння:
УФ-фільтр:
Країна виробник:
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Ви помічаєте, що з віком зір змінюється, а далекі предмети розрізнити набагато легше ніж наближені? Таке явище характерне для людей від 40 років і більше, та називається пресбіопією. Якщо офтальмолог визначив у вас такі особливості зору, необхідно скоригувати їх за допомогою різноманітних засобів. Інтернет-магазин «Територія Лінз» пропонує всім, хто не хоче носити окуляри з товстими скельцями, придбати зручні мультифокальні лінзи, і продовжувати насолоджуватися життям!

У нашому каталозі представлені різноманітні мульти- і біфокальні контактні лінзи від відомих виробників, розраховані на різний режим носіння та термін заміни. Найпопулярнішими продовжують залишатися лінзи, розраховані на місяць: вони поєднують в собі прийнятну вартість і високу якість.

Перед тим, як приступити до підбору лінз, потрібно пройти обстеження і отримати консультацію лікаря-офтальмолога. Лікар випише рецепт на МКЛ, в якому буде вказана оптична сила, радіус кривизни, домінантність, адидація і діаметр рогівки, щоб після підбору лінзи щільно сиділи в очах.

    Кому варто купити мультифокальні лінзи?

Причинами пресбіопії є вікові зміни акомодації ока:

  • Зниження еластичності кришталика.
  • Ослаблення циліарних м'язів, що відповідають за ширину зіниці і ступінь кривизни кришталика.

Мультифокальна будова лінз дозволяє повернути фокусування очей на нормальний рівень, щоб з однаковою чіткістю розрізняти наближені та віддалені предмети.

Контактні мультифокальні лінзи, ціни на які є цілком доступними, рекомендовані:

  • Людям, що тривалий час носили «мінусові» окуляри, і помітили зниження зору.
  • Всім, хто відмічає ознаки швидкої стомлюваності або головний біль при читанні і роботі за комп'ютером.
  • Тим, хто змушений відсувати голову подалі при читанні, письмі та іншій роботі, що виконується руками.

На додаток до мультифокальних лінз, купити які можна на нашому сайті, лікарі рекомендують виконувати спеціальну гімнастику для тренування очних м'язів, а також регулярно пропивати курс вітамінів. Це допоможе сповільнити процес старіння очей.

    Основні відмінності мультифокальних коригувальних засобів

Ми пропонуємо всім бажаючим купити мультифокальні контактні лінзи, звірившись з рецептом вашого офтальмолога, а також отримавши безкоштовну попередню консультацію від наших менеджерів.

Такі лінзи набагато зручніші «плюсових» окулярів, виготовлені з м'якого силікон-гідрогелю або гідрогелю, прості в застосуванні, не вимагають спеціального догляду.

Лінзи з мультифокальними властивостями відмінно пропускають повітря, а також забезпечують широкий кут огляду, не викликають відчуття сухості, не дратують слизову оболонку. Їх основна відмінність полягає в будові. Лінза може мати 2 або 3 оптичні зони.

  1. Біфокальна лінза має 2 зони — одна для віддаленого, друга для ближнього огляду, з чіткою межею між зонами. Якщо вам потрібно подивитися на далеку відстань, ви будете користуватися верхньою зоною, а для читання скористаєтеся нижньою зоною.
  2. Асферична мультифокальна лінза має 3 оптичні зони з плавним переходом між ними, завдяки чому забезпечується ідеальна гострота зору на різній відстані (поблизу, на далеку відстань і в проміжку між ними). Ці лінзи вважаються найсучаснішими на сьогоднішній день.

Не варто забувати про те, що потрібен невеликий період часу для звикання і адаптації очей до таких лінз.

Замовляйте мультифокальні лінзи з доставкою по Києву, і отримуйте їх протягом доби після оплати замовлення. Відправка по інших містах займає від 1 до 3 днів, в залежності від наявності товарів на складі.