Виробник: Bausch&Lomb
Модель: 293
Наявність: В наявності
619.00 грн.

Доступні опції

    Контактні лінзи PureVision2 HD є одними з самих тонких контактних лінз на сьогоднішній день, при цьому вони легкі у використанні. Контактні лінзи PureVision 2 HD з оптикою високої чіткості High Definition ™ для ясного і чіткого зору без відблисків і ореолів, можна носити:

  • Протягом дня, а на ніч знімати;
  • Іноді можна не знімати лінзи на одну або навіть дві ночі;
  • Лінзи не знімаються протягом одного-двох тижнів або місяця. Важливо! Такий режим носіння може бути призначений тільки лікарем-офтальмологом, що спеціалізується на контактній корекції зору, з огляду на високу небезпеку розвитку запальних і інфекційних захворювань очей.

    У контактних лінзах PureVision2 HD використовується технологія ComfortMoist ™, яка забезпечує додатковий комфорт протягом дня, так і відразу після надягання лінзи.

 

    Новий тонкий дизайн і закруглений край лінзи: плавний перехід від лінзи до кон'юнктиви і м'яка взаємодія лінзи з повікою, лінза не відчувається на оці, що гарантує комфортне носіння протягом всього дня.

 

    Висока киснева проникність – 130 Dk/t: природний рівень доступу кисню до рогівці дозволяє зберігати очі здоровими протягом всього періоду носіння лінз.

    Терапевтичне застосування: забезпечують 24 години захисту і високий рівень доступу кисню - схвалені FDA в якості бандажних лінз в післяопераційному періоді, для зменшення больового синдрому і при лікуванні гострих і хронічних захворювань рогівки.

Основні
Виробник:Bausch&Lomb
Режим заміни:1 місяць
Режим носіння:Денний, гнучкий, пролонгований або безперервний до 30 діб
Радіус кривизни:8.6
Матеріал: Вalafilcon A
Киснева проникність:130 Dk/t
Вміст води:36%
Діаметр лінзи:14,0 мм
Товщина в центрі:0,07 мм
УФ-фільтр:Ні
Країна виробник:США
Упаковка:3 лінзи
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!