Параметри
Ціна  240 - 450 грн.
Виробник:

Радіус кривизни
Оптична сила

Режим заміни:

Режим носіння:
УФ-фільтр:
Країна виробник:
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Прагнете досягти стабільності та розміреності? Якщо ви вже встигли спробувати лінзи (на місяць, квартальні), та освоїли правилама надягання, зняття та догляду, пропонуємо перейти до лінз більш тривалого носіння. Ці лінзи давно вважаються традиційними, і мають своїх шанувальників. Хоча в офтальмології вони відносяться до засобів корекції зору попереднього покоління. Інтернет-магазин «Територія Лінз» пропонує підібрати та придбати з гарантією якості контактні лінзи на рік за найкращою ціною.

Такі моделі, представлені в нашому каталозі, легко впізнати за нестандартним типом упаковки. Продаються вони в скляних флаконах з розчином. На сайті магазина ви знайдете лінзи на 6, 8, 9 і 10-12 місяців, а також зможете вивчити фото і докладний опис до кожного товару. Всі вони відносяться до категорії тривалого носіння, й виготовлені з гідрогелю. Проникність кисню у таких лінз дещо менша, в порівнянні з силікон-гідрогелевими лінзами.

    Лінзи для зору на рік або півроку, та їх особливості

Фірмові контактні лінзи на півроку, ціна яких цілком доступна, розраховані на тривалий термін використання. Ось їх унікальні особливості:

  • Підвищена міцність.
  • Стійкість до механічних пошкоджень, усихання та деформації.
  • Невелика товщина, завдяки чому лінзи залишаються комфортними при носінні, та не дратують очні повіки.
  • Висока стійкість до утворення ліпідних і білкових відкладень.
  • Наявність легкого тонування або захисту від УФ-випромінювання.
  • Особлива конструкція (легке потовщення по центру, максимально тонкі края) забезпечує ідеальне прилягання до рогівки.
  • Відмінна передача зображень на будь-якій відстані (наближені та віддалені предмети).

Ціна річних лінз буде нижчою за сумарну вартість лінз короткочасного носіння (12-ти місячних або 4-х квартальних), що дуже вигідно і зручно, а також дозволяє заощадити.

Якщо Ви хочете, щоб лінзи прослужили довго, та зберегли свої основні характеристики, необхідно належним чином доглядати за ними, дотримуючись інструкції та рекомендації лікаря-офтальмолога.

На додаток до таких моделей рекомендуємо придбати дезінфікуючий розчин, пероксидну систему для глибокого очищення або ензимні таблетки, а також контейнер, пінцет або дорожній набір (на випадок поїздок та подорожей). Для підтримки слизової оболонки в зволоженому стані потрібні краплі для очей: вони зволожують очі, а також полегшують процес надягання і зняття лінз.

Частота очищення піврічних і річних засобів корекції зору залежить від того, в якому регіоні ви використовуєте їх, та від метеоумов. У містах з високим ступенем забруднення повітря рекомендується робити це частіше, ніж в передмісті.

    Кому підходять?

Пропонуємо купити лінзи на рік, півроку або 3 сезона всім, хто має порушення із зором (міопію, пресбіопію тощо). Такі лінзи розраховані тільки на денний режим носіння (8-12 годин): вранці ви одягаєте лінзу, на ніч знімаєте її.

Серед річних варіантів є також кольорові лінзи з різними показниками діоптрій. Вони допомагають приховати атрофію рогівки чи більмо, а також зробити очі більш привабливими.

Пропонуємо купити лінзи на 6, 8, 9, 10 або 12 місяців тим, хто вже має досвід поводження з м'якими засобами для контактної корекції зору, різноманітні дефекти рогівки, або потребує постійної корекції зору без окулярів. А також усім, хто веде спокійний, розмірений спосіб життя.