Виробник: Alcon
Модель: 313
Наявність: В наявності
1 080.00 грн.

Доступні опції

    Контактні лінзи щоденної заміни DAILIES TOTAL1 - це безпечний і простий спосіб носити контактні лінзи.

    Щоранку Ви використовуєте нову пару щоденних одноразових контактних лінз, тому вам не варто турбуватися про чищення, дезінфекції та зберігання своїх контактних лінз. Такі лінзи знімаються і замінюються на нові, до того, як різні відкладення можуть з'явитися на їх поверхні. Це простий і найбільш гігієнічний спосіб корекції зору.

    Одноденні контактні лінзи DAILIES TOTAL1 - це силікон-гідрогелеві лінзи денного режиму носіння. Контактна лінза має тонкий край, завдяки якому забезпечує високий рівень комфорту з моменту їх надягання.

    DAILIES TOTAL1 виконані з унікального водоградієнтного матеріалу, який забезпечує комфорт протягом всього дня (більше 16 годин). Вміст води на поверхні лінзи DAILIES TOTAL досягає ≈ 100%. Інноваційний дизайн лінзи з градієнтом води забезпечує більший вміст води там, де це необхідно Вашим очам, і менше її зміст там, де немає такої потреби (понад 80% у поверхні, 33% всередині). Лінза має ультрагладку поверхню, таким чином ваше повіка не відчуває її під час моргання.

    Контактні лінзи DAILIES TOTAL1 пропускають в 6 разів більше кисню, ніж всі інші одноденні контактні лінзи, що дозволяє очам дихати також, як і вам. Очі не червоніють і відчувають себе здоровими.

Основні
Виробник:Alcon
Режим заміни:1 день
Режим носіння:Денний
Радіус кривизни:8.5
Матеріал: Delefilcon A
Киснева проникність:156 Dk/t
Вміст води:100%-80%-33%
Діаметр лінзи:14,1 мм
Товщина в центрі:0,09 мм
УФ-фільтр:Ні
Країна виробник:Німеччина, США
Упаковка:30 линз, 90 линз
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!