Параметри
Ціна  350 - 699 грн.
Виробник:
Радіус кривизни
Оптична сила
Колір

Режим заміни:
Режим носіння:
УФ-фільтр:
Країна виробник:
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

«Карнавальний» погляд на контактні лінзи!

    Особливо приємним, і додатковим призначенням окремого виду м'яких контактних лінз є зміна стилю людини в розважальних цілях або для всіляких зйомок. Це - її величність карнавальна контактна лінза, якій під силу додати погляду містичного забарвлення або чарівної таємничості.

    Спочатку такі оптичні «прибамбаси» використовувалися тільки в гримерках кіностудій, допомагаючи створенню образу відьми, інопланетянина, вовка, кішки і т.д. Успіх цього елемента перевтілення породив попит на нього і серед звичайних людей. З певного часу на світських тусовках, карнавалах, вечірках і просто дискотеках стало модно перетворювати очі якимось чарівним відтінком або химерним малюнком.

Про «малюнкові лінзи» ...

    Через свою незвичність і «несподіванки» особливу популярність серед молоді завоювали «рісунчасті зіниці». З року в рік тенденція завершувати образ карнавальної лінзою з малюнком пробирається все глибше в маси і пропозиція асортименту таких товарів, відповідно, зростає.

    Кожна аудиторія має свої «фішки». Найбільш юні вибирають для костюмованих вечірок лінзи з тематикою аніме або мультфільмів, наслідуючи улюблених героїв. Дорослі дівчата, а іноді і хлопці для ефектної появи на паті, присвяченій Хеллоуїну або Нового року, теж бавляться карнавальними лінзами з малюнками, але найчастіше віддають перевагу «котячі очі», «вогняне полум'я», «зачаровує мерехтіння» і т.д.

Об'єктивні правила обережності

    Багато людей, які не мають проблем із зором, побоюються таких «одежинок на очі», оскільки не хочуть дискомфорту або наступних алергічних реакцій. Подібні страхи значно перебільшені: якщо попередньо проконсультуватися з офтальмологом, вибрати якісні м'які лінзи з хорошим терміном придатності і носити їх не більше 4 годин за один "підхід", знімаючи на ніч, то ніяких проблем із зором не передбачається.

    Серед користувачів карнавальних лінз теж існує досить помилкова думка, як, наприклад, про відсутність необхідності належним чином доглядати за лінзами, тому, що вони «не медичні». Це небезпечна помилка, оскільки будь-яка лінза прямо контактує з оком і має властивість накопичувати різні ліпідні, грибкові та інфекційні відкладення. Карнавальні лінзи, як і медичні, необхідно дезінфікувати, очищати і правильно зберігати.

    Запам'ятайте, що «міряти» лінзи на вечірці методом «віч-на-віч» суворо забороняється, оскільки вони входять до переліку предметів індивідуального використання і можуть стати причиною різних заражень очей. І ще: скільки б раз Ви не одягли свої карнавальні лінзи, (навіть якщо взагалі ще не надягали!), по завершенню терміну придатності, який обов'язково зазначений на упаковці, одягати їх ні в якому разі не можна.

Вартість і форма покупки

    Ціни на карнавальні контактні лінзи з малюнком зазвичай трохи вище, ніж на традиційні аналоги. З асортиментом і розцінками ви можете вільно ознайомитися у відповідному розділі нашого інтернет-магазину «Територія Лінз». Пропонуємо вам купити карнавальні лінзи з малюнком в Україні на максимально вигідних умовах.

    Продаж здійснюється за попереднім замовленням, ціни лояльні ринковим, доставка також має привабливий характер. Про це та інше ви можете прочитати у відгуках попередніх користувачів нашого ресурсу. Після цього ви безсумнівно переконайтеся, що купити карнавальні лінзи в Києві найкраще віртуальним шляхом, співпрацюючи з «Територією Лінз».