Параметри
Ціна  350 - 699 грн.
Виробник:
Радіус кривизни
Оптична сила
Колір

Режим заміни:
Режим носіння:
УФ-фільтр:
Країна виробник:
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Хочете виділитися на вечірці, карнавалі, тусовці або в повсякденному житті? Намагаєтеся створити стильний образ з перевдяганням у різних персонажів? Інтернет-магазин «Територія Лінз» рекомендує використовувати спеціальні лінзи, що дозволяють перетворитися до повного невпізнання. Та пропонує купити карнавальні лінзи за привабливими цінами.

У каталозі ви знайдете кращі лінзи для косплея від відомих виробників. А також зможете легко підібрати їх за кольором або візуальним ефектом. Якщо вам потрібен «зоряний» образ, «котяче око» або забавний «смайлик», зробіть вигідну покупку на нашому сайті. Жителі Києва можуть отримати фірмові засоби для зміни іміджу з кур'єром. По іншим містам діє доставка, завдяки чому ви зможете отримати вибрані лінзи карнавальні вже через 1-3 дні після оформлення замовлення.

    Відмінні риси продукції

Сучасні карнавальні лінзи, купити які можна зовсім недорого — це данина моді. Вони не коригують зір, а тільки видозмінюють природний відтінок райдужної оболонки чи форму зіниці.

Ось основні переваги таких виробів:

  • Виготовлені з м'якого гідрогелю. Тонкі, гнучкі, зручні, практично невідчутні в очах.
  • Не викликають подразнення слизової оболонки. Є повністю прозорі моделі, що змінюють тільки форму зіниці, та лінзи з кольоровим тонуванням, однотонною чи градієнтною. Фарба, яка використовується для тонування, не потрапляє в око.
  • Завдяки високій точності центрування зберігається чудовий огляд і чіткість зору.
  • Якщо ви вирішили придбати карнавальні лінзи, враховуйте, що вони не призначені для тривалого носіння.

Максимальний період, протягом якого лінзи можуть перебувати в очах, становить від 3 до 7 годин. Додатково можна використовувати зволожуючі краплі.

Карнавальні лінзи, як і будь-які інші м'які контактні лінзи, необхідно дезінфікувати, очищати та правильно зберігати. Будь-яка лінза безпосередньо контактує з вашим оком, і має властивість накопичувати різні ліпідні, грибкові або інфекційні відкладення. Для дезінфекції та очищення ви зможете підібрати в нашому каталозі багатофункціональні розчини.

Не рекомендується давати приміряти свої лінзи іншій людині, обмінюватися лінзами — це може стати причиною інфікування очей. Неважливо, скільки разів ви надягали свої карнавальні лінзи; пам'ятайте, що по завершенні терміну носіння чи придатності носити їх не можна.

    Де і як замовити оригінальні аксесуари?

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити лінзи для косплея для чоловіків і жінок на вигідних умовах. Підібрати вугільно-чорні моделі типу «більярдна куля» та яскраві кольорові варіанти ( «дикий вогонь», «долар» тощо). А також отримати безкоштовну консультацію з питань зберігання, надягання, зняття і догляду за виробами.

Вся продукція, представлена в каталозі, відрізняється високою якістю, і розрахована на різноманітний смак.