Параметри
Ціна  90 - 1127 грн.
Показано з 1 по 25 із 68 (всього 3 сторінок)

Маєте в анамнезі вроджену чи набуту короткозорість? Змушені часто прищулювати очі, намагаючись розглянути в деталях віддалені предмети, або прочитати здалеку написи? За статистикою, майже половина жителів Європи страждає від короткозорості, але це не привід звикати до окулярів! Інтернет-магазин «Територія Лінз» знає вдале рішення проблеми, та пропонує вигідно придбати лінзи при короткозорості. Вони забезпечать ідеальний зір, і дозволять вести звичний спосіб життя: читати, писати, працювати (в тому числі на комп'ютері), займатися спортом, відпочивати з друзями, подорожувати тощо.

У каталозі ви знайдете одноденні, двотижневі, місячні, квартальні, піврічні та річні лінзи при міопії слабкого, середнього та високого ступеня корекції, представлені відомими брендами. Вони можуть відрізнятися за оптичною силою, радіусом кривизни, терміном носіння та іншими характеристиками. Пропонуємо спочатку отримати рецепт від вашого офтальмолога, проконсультуватися безкоштовно у наших фахівців, і тільки потім вибирати відповідні моделі. До кожної з них додається фото та докладні рекомендації з догляду.

Зверніть увагу: людям з прогресуючою короткозорістю необхідно час від часу міняти лінзи, збільшуючи оптичну силу. Тому ми радимо регулярно проходити огляд у офтальмолога, підбираючи ефективні способи призупинення хвороби, а також точно слідувати його порадам щодо вибору лінз.

    Особливості продукції

Контактні лінзи при короткозорості роблять з м'якого силікон-гідрогелю, з високим ступенем киснепроникності. Вони виконують одночасно кілька функцій:

  1. Допомагають скорегувати зір. У лінзах ви будете чітко бачити наближені та віддалені на різну відстань предмети, без відблисків і розмитості контурів. Це досягається завдяки зміщенню головного фокуса та зміні напрямку світлових променів.
  2. Уповільнюють хід хвороби. Щоб досягти високих результатів, необхідно поєднувати носіння м'якої контактної лінзи зі спеціальною гімнастикою очей, яка зміцнить і відновить тонус очних м’язів, та з апаратною корекцією.
  3. Захист від ультрафіолету. Забезпечується завдяки вбудованому УФ-фільтру, який може мати різну ступінь захисту (від 47 до 98% поглинання випромінювання).

Лінзи при короткозорості, ціна яких залежить від властивостей виробів і торгової марки, можуть бути прозорими, злегка тонованими чи кольоровими. Є моделі, розраховані на денне носіння (8-12 годин), а також є лінзи, які можна залишити на одну або декілька ночей в очах.

Оскільки чіткість зору на далеку відстань залежить від чистоти лінз, рекомендуємо регулярно проводити очистку від білкових і ліпідних відкладень для лінз тривалого носіння. Все необхідне (пероксидні системи і ензимні таблетки) можна придбати на нашому сайті разом з вибраними моделями лінз або окремо.