Параметри
Ціна  140 - 1332 грн.
Виробник:

Тип матеріалу
Режим заміни:

Оптична сила

Радіус кривизни

Режим носіння:
УФ-фільтр:
Країна виробник:

Показано з 1 по 25 із 44 (всього 2 сторінок)

Добре розрізняєте тільки віддалені предмети, а ближній зір «плаває»? Таке захворювання називають гіперметропією, воно часто зустрічається у дорослих і дітей. Однак завдяки засобам для корекції зору можна обійтися без носіння окулярів. Наш інтернет-магазин пропонує придбати відповідні лінзи для далекозорості, вибравши їх за рецептом вашого офтальмолога.

У каталозі ви знайдете моделі для короткочасного (одноденні, двотижневі і місячні) та тривалого носіння (квартальні, традиційні). А також зможете підібрати лінзи за ціновою категорією, показниками оптичної сили, назвою бренду, ступенем гіперметропії та іншими параметрами. Вся продукція відрізняється високою якістю та прийнятними цінами.

    Кому і коли підходять контактні лінзи для далекозорості?

Правильно підібрані лінзи при далекозорості допомагають загальмувати хід хвороби та поліпшити якість зору на будь-яких відстанях. Вони рекомендовані:

  • Школярам з гіперметропією, діагностованою з народження, які відчувають комплекси при носінні окулярів.
  • Людям із захворюванням, придбаним з віком, через роботу, пов'язану з постійним напруженням очей.
  • Дорослим людям, як правило, від 40 років, після негативних змін в структурі кришталика.

    Переваги продукції

Контактні лінзи при далекозорості допомагають знизити навантаження на зір, і стабілізувати роботу органів зору.

А також:

  • Мінімізувати кількість мімічних зморшок, оскільки людині не доводиться жмуритися та концентруватися на наближених предметах.
  • Попередити сильний головний біль.
  • Поліпшити якість життя (з лінзами можна вільно читати, писати, працювати за монітором, керувати автомобілем, займатися спортом тощо).

Контактні лінзи для далекозорості ( «плюсові») роблять з м'якого гідрогеля або силікон-гідрогеля. Вони мають невелику товщину та високу кисневу проникність, практично невідчутні при носінні, не дратують слизову оболонку.

До числа переваг таких лінз відносяться:

  • Контроль заломлення світлових променів, завдяки чому зображення предметів потрапляє точно на очну сітківку, тим самим підвищуючи гостроту зору.
  • Нормалізація працездатності очних м'язів.

Лікарі рекомендують поєднувати лінзи при гіперметропії зі спеціальною гімнастикою.

Перед тим, як приступити до підбору лінз, потрібно пройти обстеження та отримати консультацію лікаря-офтальмолога. Лікар з'ясує, чи є у вас далекозорість, і за необхідності випише рецепт на МКЛ. У ньому, крім оптичної сили, буде вказано радіус кривизни і діаметр рогівки, щоб після підбору лінзи щільно сиділи в очах.

Пропонуємо підібрати лінзи для гіперметропії в нашому каталозі, скориставшись безкоштовною консультацією наших менеджерів. Жителі Києва можуть отримати їх з кур'єром протягом доби. По іншим містам діє оперативна відправка поштовими службами.