Параметри
Ціна  619 - 2328 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Плануєте тривалу відпустку, відрядження чи захоплюючу подорож? Інтернет-магазин «Територія Лінз» рекомендує заздалегідь подбати про своє здоров'я, і підібрати відповідні засоби для корекції зору. Оптимальним рішенням стануть контактні лінзи, які носять 30 днів не знімаючи. Вони вимагають мінімального догляду, та забезпечать прекрасну видимість на будь-якій відстані.

    Основні відмінності продукції

Сучасні лінзи на місяць не знімаючи виконані з силікон-гідрогелю. У цих лінзах ви можете не переживати про гіпоксію рогівки. Через пористу структуру силікон-гідрогелю повітря проникає постійно, навіть коли ви спите.

При безперервному носінні лінз на місяць не знімаючи існує універсальна порада офтальмологів: знімати лінзи кожні 7 днів на ніч і поміщати в розчин для очищення, дезінфекції, зволоження.

Ось їх основні відмінності:

  • Можна носити, не знімаючи, протягом довгого часу (до 30 діб, включаючи кілька ночей поспіль).
  • Спрощений процес надягання і зняття.
  • Відсутність відблисків, аберацій і ореолів.
  • Підвищена киснева проникність.
  • Невелика товщина лінз на місяць не знімаючи забезпечує їх комфорт у використанні. Вони делікатно взаємодіють з повіками, і залишаються невідчутними.
  • Поверхня обробляється плазмою, що допомагає знизити ступінь ліпідних і білкових відкладень.

У деяких моделях передбачений спеціальний зволожуючий шар. Це зроблено з метою попередження сухості та почервоніння очей, тому вам не будуть потрібні очні краплі.

    Де і як замовити вироби?

Звичайні, торичні або мультифокальні лінзи, які можна носити місяць не знімаючи, підбираються за рецептом офтальмолога. Їх призначають людям з астигматизмом, пресбіопіею, короткозорістю і далекозорістю, при відсутності запалень та інфекцій. А також в післяопераційному періоді та під час лікування хвороб очей.

Вибирайте лінзи безперервного носіння на 1 місяць на нашому сайті за хорошими цінами, отримавши додаткові консультації наших фахівців. Замовляйте їх прямо сьогодні, щоб отримати обрану продукцію протягом наступних 1-3 днів.