Виробник: Alcon
Модель: 327
Наявність: В наявності
630.00 грн.

Доступні опції

    Контактні лінзи - AIR OPTIX Plus HydraGlyde остання новинка лінійки AIR OPTIX дихаючих силікон-гідрогелевих лінз щомісячної заміни. Лінзи добре пропускають кисень до рогівки ока і не викликають дискомфорт.

 

    Лінзи виконані на основі двох запатентованих інноваційних технологій SmartShieldTM і HydraGlyde.

 

    HydraGlyde - це запатентована технологія компанії Alcon, яка входить до складу преміальних розчинів по догляду за контактними лінзами (OPTI-FREE PureMoist, AOSEPT Plus with HydraGlyde). Додавання елемента HydraGlyde до складу лінз AIR OPTIX притягує і утримує вологу на поверхні лінзи, що дозволяє збільшити тривалість зволоженості поверхні, яка на протязі дня зберігає лінзи постійно гідратованими (зволоженими).

 

    Унікальна технологія SmartShieldTM - використовується для збереження гідрофільності поверхні лінзи і протистояння ліпідним відкладів протягом усього місяця носіння.

 

    Комбінація двох цих технологій SmartShield ™ і HydraGlyde®, забезпечує чудову стійкість лінз до відкладень і тривале зволоження для постійного комфорту з 1-го по 30-й день.

 

    Перевагою нового продукту є:

  1. рівень комфорту з моменту надягання і протягом усього дня. Такий результат був досягнутий, завдяки двум ключовим особливостям - чудова стійкість до відкладень, які можуть значно знижувати задоволення від використання лінз;
  2. гідрофільність поверхні, яка дозволяє мінімізувати можливі неприємні відчуття навіть при знаходженні в «несприятливих» умовах (кондиціоноване приміщення, робота за комп'ютером, керування автомобілем і т.д.)
Основні
Виробник:Alcon
Режим заміни:1 місяць
Режим носіння:Денний, безперервний до 6 діб
Радіус кривизни:8.6
Матеріал: Lotraficon В
Киснева проникність:138 Dk/t
Вміст води:33%
Діаметр лінзи:14,2 мм
Товщина в центрі:0,08 мм
УФ-фільтр:Ні
Країна виробник:США
Упаковка:3 лінзи
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!