Виробник: Menicon
Модель: 332
Наявність: Немає в наявності

Наявність потрібних діоптрій уточнюйте.

    При купівлі 2 контактних лінз однієї діоптрії, ви отримуєте 1 блістер тієї ж діоптрії в ПОДАРУНОК і знижку на упаковку.

Ваша економія 282 грн.

    Для оформлення перейдіть до розділу Акційні набори.

    Контактні лінзи Miru 1month - це силікон-гідрогелеві лінзи з високою кисневою проникністю і вмістом води, що забезпечує комфорт при носінні.

    Miru 1month створені для того, щоб ви могли по-новому поглянути на світ. Лінзи розроблені в Японії, і беруть своє ім'я від японського дієслова, що означає «бачити». І з того моменту, як ви прокидаєтеся вранці і до того, як лягаєте спати, вони дозволяють вам поглянути на життя по-новому.

    Контактна лінза виконана за унікальною подвійною технологією: MeniSilk і Nanogloss.

    Технологія MeniSilk ™ забезпечує один з найвищих рівнів пропускання кисню серед наявних у продажу контактних лінз. Абсолютно кисневопроникна лінза, яка гарантує, що кожна частина ока отримує кисень, необхідний для здорового, щасливого, більш білого ока.

    Наноточна прецизійна технологія NanoGloss TM забезпечує ультрагладку поверхню, знижує адгезію бактеріальної плівки і відкладення ліпідів, підтримуючи чистий, здоровий знос лінз. Miru 1month демонструє найнижчий рівень бактеріальної адгезії на зношених лінзах в порівнянні з іншими силікон-гідрогелеві лінзами.

    Контактні лінзи Miru 1month мають унікальний крайовий профіль, застосовуваний у всьому діапазоні потужностей, забезпечуючи максимальний комфорт. Незалежно від потужності, периферія лінзи і товщина краю залишаються однаковими, усуваючи різницю в комфорті між очима через зміни товщини краю між лінзами.

    Поверхня контактної лінзи забезпечує комфорт протягом всього дня і щодня.

                                                            Купить Місячні контактні лінзи Miru 1month Menicon ᐉ Магазин лінзКупить Місячні контактні лінзи Miru 1month Menicon ᐉ Магазин лінз

Основні
Виробник:Menicon
Режим заміни:1 місяць
Режим носіння:Денний
Радіус кривизни:8.3 і 8.6
Матеріал: Asmofilcon А
Киснева проникність:161 Dk/t
Вміст води:40%;
Діаметр лінзи:14,0 мм
Товщина в центрі:0,08 мм
УФ-фільтр:Ні
Країна виробник:Японія
Упаковка:3 лінзи
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари