Виробник: Comfort Line
Модель: 252
Наявність: В наявності
540.00 грн.

Доступні опції

                                Акція!

     З 01.11.2021 до 30.11.2021р. при купівлі упаковки контактних лінз OXY отримай упаковку контактних лінз Freeyes або Aquamax-B12 у подарунок! 


В акції беруть участь тільки лінзи для міопії (близорукості).


    OXY - місячні силікон-гідрогелеві контактні лінзи з рекомендованим строком планової заміни 1 місяць, виготовлені за технологією High Definition (HD), виробництва компанії Comfort Line.

 

    HD технологія забезпечує відмінну гостроту, чіткість і контрастність зору. Контактні лінзи OXY спроектовані так, щоб забезпечувати максимальний комфорт носіння, завдяки їх дизайну. Лінзи мають асферический дизайн - призначений для нейтралізації сферичних аберацій. Таким чином, при будь-яких умовах освітлення ви отримуєте можливість чітко та якісно бачити.

 

    Завдяки низькому модулю пружності, оптимальної рухливості, ідеального центрування, гладкій поверхні, заокругленості країв, зручній посадці контактні лінзи OXY гарантують висококласне носіння і зовсім не відчуваються на очах.

 

    OXY відмінно підійдуть для людей, які тільки починають носити контактні лінзи, переходять з гідрогелевих лінз на силікон-гідрогелеві, або мають чутливі очі.

 

    Високий рівень кисню 110 Dk/t, який пропускають OXY до рогівки очей, усувають можливість появи гіпоксії, розростання судин і порушення природної функції ока.

 

    Контактна лінза OXY виготовлена ​​з матеріалу Innofilcon A - це III покоління силікон-гідрогелю, якому властива гіпоалергенність, стійкість до бактеріального зараження і протеїнових відкладень. Завдяки цьому матеріалу, лінзи OXY Toric мають оптимальний баланс гідрофільності, киснепроникності та модуля пружності, що дозволяє користуватися ними в режимі денного і гнучкого носіння.

 

    Також лінзи OXY мають UV-фільтр, завдяки чому блокується 100% шкідливих UVA і UVB-променів, таким чином захищаючи сітківку, рогівку і кришталик очей від того ультрафіолету, який може заподіяти опік рогівки і тимчасову втрату зору.

Основні
Виробник:Comfort Line
Режим заміни:1 місяць
Режим носіння:Денний (до 12 годин), пролонгований
Радіус кривизни:8.6
Матеріал: Innofilcon A
Киснева проникність:110 Dk/t
Вміст води:45%
Діаметр лінзи:14,2 мм
Товщина в центрі:0,06 мм
УФ-фільтр:Так
Країна виробник:Південна Корея
Упаковка:3 лінзи
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари