Виробник: Alcon
Модель: 326
Наявність: В наявності
1 107.00 грн.

Доступні опції

    Контактні лінзи AIR OPTIX Plus HydraGlyde Multifocal - мультифокальні дихаючі силікон-гідрогелеві лінзи щомісячної заміни для корекції пресбіопії.

 

    Лінзи мають високу кисневу проникність, при цьому добре пропускають повітря до рогівки ока. Поверхня лінзи особливо гладка завдяки плазмовій обробці поверхні лінзи, забезпечуючи ідеальний комфорт при носінні.

 

    Лінзи виконані на основі двох запатентованих інноваційних технологій SmartShield  і HydraGlyde.

 

    HydraGlyde - це запатентована технологія компанії Alcon, яка входить до складу преміальних розчинів по догляду за контактними лінзами (OPTI-FREE PureMoist, AOSEPT Plus with HydraGlyde). Додавання елемента HydraGlyde до складу лінз AIR OPTIX притягує і утримує вологу на поверхні лінзи, що дозволяє збільшити тривалість зволоженості поверхні, яка на протязі дня зберігає лінзи постійно гідратованими (зволоженими).

 

    Унікальна технологія SmartShield  - використовується для збереження гідрофільності поверхні лінзи і протистояння ліпідним відкладів протягом усього місяця носіння.

 

    Комбінація двох цих технологій SmartShield  і HydraGlyde, забезпечує чудову стійкість лінз до відкладень і тривале зволоження для постійного комфорту з 1-го по 30-й день.

    Контактні лінзи AIR OPTIX Plus HydraGlyde Multifocal зроблені за унікальною технологією Precision Profile Design і мають три зони з різною оптичною силою. Кожна зона забезпечує високу гостроту зору на різні відстані. Ви будете однаково добре бачити екран мобільного телефону, монітор комп'ютера і далекі об'єкти на вулиці.

                                                                         Купить Місячні мультифокальні контактні лінзи Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal Alcon ᐉ Магазин лінз

Основні
Виробник:Alcon
Режим заміни:1 місяць
Режим носіння:Денний, пролонгований до 6 діб
Радіус кривизни:8.6
Матеріал: Lotraficon B
Киснева проникність:138 Dk/t
Вміст води:33%
Діаметр лінзи:14,2 мм
Товщина в центрі:0,08 мм
УФ-фільтр:Ні
Країна виробник:США, Малайзія
Упаковка:3 лінзи
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!