Виробник: Bausch&Lomb
Модель: 349
Наявність: В наявності
2 328.00 грн.

Доступні опції

    Мультифокальні контактні лінзи PUREVISION2 MULTI-FOCAL - це силікон-гідрогелеві лінзи щомісячної заміни для корекції вікової далекозорості (пресбіопії). Ви зможете бачити чітко як поблизу, так і далеко.

 

    Основний з характеристик є технологія All-Distance Optics, яка має два типи аддідації і плавний перехід між зонами забезпечуючи чудову якість зору на будь-яких відстанях.

 

    Асферична передня поверхня контактної лінзи усуває сферичні аберації, ореоли і відблиски і забезпечує найкращу якість зору незалежно від фокусної відстані. Лінза має бездоганно гладку поверхню завдяки технології плазмової обробки поверхні Perform чудову змочуваність і стійкість до ліпідним і білкових відкладень забезпечуючи комфорт протягом всього терміну носіння.

 

    PUREVISION2 MULTI-FOCAL має трьох-зонний дизайн (3-Zone Progressive Design) з різною оптичною силою. Кожна з них відповідає за ясний і чіткий зір на певній відстані. Плавні переходи між зонами гарантують максимально якісне і комфортне зорове сприйняття. У лінзах однаково добре видно в далечінь, поблизу і на середні відстані. У них комфортно гуляти на вулиці, дивитися телевізор, працювати за комп'ютером або читати газети.

 

    Лінзи мають хорошу кисневу проникність 130Dk/t до рогівки ока зберігаючи очі здоровими протягом всього періоду носіння лінз.

 

    Тонкий дизайн і закруглений край лінзи,  плавний перехід від лінзи до кон'юнктиву і м'яке взаємодія лінзи з повікою, дозволяє не відчувати контактну лінзу PUREVISION2 MULTI-FOCAL на оці, що гарантує комфортне носіння протягом всього дня. Тому ходити в них зручно і приємно.

Основні
Виробник:Bausch&Lomb
Режим заміни:1 місяць
Режим носіння:Денний, гнучкий, пролонгований або безперервний до 30 діб
Радіус кривизни:8.6
Матеріал: Balafilcon A
Киснева проникність:130 Dk/t
Вміст води:36%
Діаметр лінзи:14,0 мм
Товщина в центрі:0,07 мм
УФ-фільтр:Ні
Країна виробник:США
Упаковка:6 лінз
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари