Виробник: Bausch&Lomb
Модель: 378
Наявність: В наявності
900.00 грн.

Доступні опції

    Торичні контактні лінзи PureVision 2 for Astigmatism - щомісячної планової заміни, виготовлені з силікон-гідрогелеві матеріалу з хорошою кисневою проникністю.

 

    Контактні лінзи з оптикою високої чіткості High Definition для ясного і чіткого зору без відблисків і ореолів, а використання технології ComfortMoist забезпечує додатковий комфорт протягом дня, так і відразу після надягання лінзи.

 

    Контактні лінзи PureVision 2 for Astigmatism можна носити:

  • протягом дня, а на ніч знімати;
  • іноді можна не знімати лінзи на одну або навіть дві ночі.
  • не знімаючи протягом одного-двох тижнів або місяця - це при пролонгованим режимі носіння. Важливо! Такий режим носіння може бути призначений тільки лікарем-офтальмологом, що спеціалізуються на контактної корекції зору з огляду на високу небезпеку розвитку запальних і інфекційних захворювань очей.

    Зовнішня поверхня лінзи спроектована в асферичній формі, а внутрішня - в торичних, що значно збільшує чіткість зображення при астигматизмі. Незважаючи на своє вузьке призначення, контактні лінзи PureVision 2 for Astigmatism володіють усіма необхідними властивостями для комфортного носіння.

 

    Лінзи мають хорошу кисневу проникність 91Dk/t до рогівки ока зберігаючи очі здоровими протягом всього періоду носіння лінз.

 

    Система Auto-Align Design є запорукою стабільності зору протягом доби. Навіть роблячи різкі рухи, пацієнту гарантується чіткість картинки. Тонкий дизайн і закруглений край лінзи: плавний перехід від лінзи до кон'юнктиви і м'яку взаємодію лінзи з повікою, лінза не відчувається на оці, що гарантує комфортне носіння протягом всього дня.

Основні
Виробник:Bausch&Lomb
Режим заміни:1 місяць
Режим носіння:Денний, гнучкий, пролонгований або безперервний до 30 діб
Радіус кривизни:8.9
Матеріал: Вalafilcon A (Si-Hy);
Киснева проникність:91 Dk/t
Вміст води:36%
Діаметр лінзи:14,5 мм
Товщина в центрі:0,10 мм
УФ-фільтр:Ні
Країна виробник:США
Упаковка:3 лінзи
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!