Виробник: Bausch&Lomb
Модель: 329
Наявність: В наявності
810.00 грн.

Доступні опції

    Одноденні контактні лінзи Biotrue® ONEday виготовлені з матеріалу HyperGel, що забезпечує зволоження і комфорт навіть після 16 годин носіння. Лінза підійде навіть для людей, які відчувають сухість і дискомфорт при носінні.

 

    Перевагою одноденних контактних лінз є відсутність щоденного очищення, догляду та зберігання, тому ви щодня зможете насолоджуватися чітким зором в нових лінзах.

 

    Кисневий потік до рогівки ока становить 93% завдяки новому матеріалу nesofilcon A (HyperGel) поєднуючи в собі переваги гідрогелів і силікон-гідрогелів.

 

    Дизайн Biotrue ONEday імітує дію ліпідного шару слізної плівки утримуючи вологу в п'ять разів краще, навіть в умовах сухого повітря і кондиціонованих приміщеннях. Матеріал гіпергеля має найвищий вміст води з усіх наявних контактних лінз - 78%, що відповідає вологовмісту рогівки і дає відчуття природного комфорту і зволоження.

 

    Одноденні лінзи Biotrue ONEday мають чудову змочуванність підтримуючи стабільність слізної плівки і більш стійкіші до відкладень.

 

В лінзах використовується оптика високої чіткості High DefinitionТМ, яка прибирає сферичні аберації і усуває ореоли і відблиски забезпечуючи найкращу якість зору.

 

    Щоденні контактні лінзи Biotrue ONEday ефективно захищають ваші очі від шкідливого впливу UVA і UVB променів ультрафіолетового спектра і допомагають зберегти здоров'я ваших очей.

 

Biotrue ONEday - натхненні біологією ваших очей.

Основні
Виробник:Bausch&Lomb
Режим заміни:1 день
Режим носіння:Денний
Радіус кривизни:8.6
Матеріал: Nesofilcon A (Гипергель)
Киснева проникність:42 Dk/t
Вміст води:78%
Діаметр лінзи:14,2 мм
Товщина в центрі:0,10 мм
УФ-фільтр:Так
Країна виробник:США
Упаковка:30 лінз
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!