Виробник: Alcon
Модель: 351
Наявність: В наявності
800.00 грн.

Доступні опції

    Dailies AquaComfort Plus - одноденні контактні лінзи, які зволожують ваші очі на протязі всього дня завдяки системі, яка активується при морганні. Відмінний вибір для людей з короткозорістю і далекозорістю.

 

    Одноденні лінзи - це безпечний і простий спосіб носити контактні лінзи.

 

    Щоранку ви використовуєте нову пару щоденних одноразових контактних лінз, тому вам не варто турбуватися про чищення, дезінфекції та зберіганні своїх контактних лінз. Такі лінзи знімаються і замінюються на нові, до того, як різні відкладення можуть з'явитися на їх поверхні. Це простий і найбільш гігієнічний спосіб корекції зору.

 

    Матеріал Нелфілкон А, з якого виготовлені лінзи мають прекрасні характеристики, такими як повітропроникність і гнучкість. Вони на 69% складаються з води, завдяки чому практично не відчуваються на очах. Зволожуючі молекули вивільняються з матеріалу лінзи при морганні, забезпечують комфорт до 20 годин (час носіння, що підходить для вас, запитайте у свого офтальмолога).

 

    У контактних лінзах Dailies AquaComfort Plus ви будете відмінно себе почувати в кондиційованих, опалювальних приміщеннях, або при тривалому проведенню часу за комп'ютером.

Основні
Виробник:Alcon
Режим заміни:1 день
Режим носіння:Денний
Радіус кривизни:8.7
Матеріал: Nelfilcon A
Киснева проникність:26 Dk/t
Вміст води:69%
Діаметр лінзи:14,0 мм
Товщина в центрі:0,10 мм
УФ-фільтр:Ні
Країна виробник:США
Упаковка:30 лінз, 90 лінз
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!