Виробник: Bausch&Lomb
Модель: 331
Наявність: В наявності
510.00 грн.

Доступні опції

    SOFLENS daily disposable - це контактні лінзи щоденної заміни, з високим вмістом вологи. Вони ідеально прилягають до рогівки і не відчуваються на очах.

    Щоранку ви використовуєте нову пару щоденних одноразових контактних лінз, тому вам не варто турбуватися про чищення, дезінфекцію та зберігання своїх контактних лінз. Такі лінзи знімаються і замінюються на нові, до того, як різні відкладення можуть з'явитися на їх поверхні. Це простий і найбільш гігієнічний спосіб корекції зору.

    Основною перевагою є відсутність сферичної аберації, яка усуває ореоли і відблиски забезпечуючи найкращу якість зору в будь-яких умовах.

    В контактних лінзах використовується технологія ComfortMoist ™ забезпечуючи комфорт як на протязі всього дня, так і відразу після надягання.

    Неіонний гідрофільний матеріал hilafilcon B, з якого виготовлена ​​лінза, стійкий до білкових і ліпідних відкладів, тому комфорт при носінні зберігається протягом усього дня.

    Одноденні контактні лінзи SOFLENS daily disposable - це безпечний і простий спосіб носити контактні лінзи. Вони м'які і гнучкі.

Основні
Виробник:Bausch&Lomb
Режим заміни:1 день
Режим носіння:Денний
Радіус кривизни:8.6
Матеріал: Hilafilcon B
Киснева проникність:24 Dk/t
Вміст води:59%
Діаметр лінзи:14,2 мм
Товщина в центрі:0,09 мм
УФ-фільтр:Ні
Країна виробник:США
Упаковка:30 лінз
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!