Виробник: Alcon
Модель: 351
Наявність: В наявності
1 140.00 грн.

Доступні опції

    Dailies AquaComfort Plus Multifocal - одноденні гідрогелеві контактні лінзи для корекції вікової далекозорості (пресбіопії). Пресбіопія - це порушення зору, яке відбувається після 40 років і при якому очі відчувають прогресуюче зменшення здатності фокусуватися на предметах, розташованих на ближньому відстані, а також сприймати дрібний шрифт, особливо при поганому освітленні.

 

    Одноденні лінзи Dailies AquaComfort Plus Multifocal - це безпечний і простий спосіб носити контактні лінзи. Щоранку ви використовуєте нову пару щоденних одноразових контактних лінз, тому вам не варто турбуватися про чищення, дезінфекцію та зберігання своїх контактних лінз. Такі лінзи знімаються і замінюються на нові, до того, як різні відкладення можуть з'явитися на їх поверхні. Це простий і найбільш гігієнічний спосіб корекції зору.

 

    Контактні лінзи Dailies AquaComfort Plus Multifocal зроблені за унікальними технологіями:

 

  • Precision Profile Design. Мають три зони з різною оптичною силою. Кожна зона забезпечує високу гостроту зору на різні відстані. Ви будете однаково добре бачити екран мобільного телефону, монітор комп'ютера і далекі об'єкти на вулиці.


    Купить Одноденні мультифокальні контактні лінзи Dailies AquaComfort Plus Multifocal Alcon ᐉ Магазин лінз 

  • Blink-Activated Moisture Technology. Вони містять зволожуючий агент, який виділяється при кожному морганню. Лінза залишається змоченою весь день, що дозволяє уникнути дискомфорту і неприємної сухості очей.

 

    Матеріал Нелфілкон А, з якого виготовлені лінзи мають прекрасні характеристики, такими як повітропроникність і гнучкість. Вони на 69% складаються з води, завдяки чому практично не відчуваються на очах.

 

    Лінзи Dailies AquaComfort Plus Multifocal зволожують ваші очі і забезпечують оптимальний комфорт при носінні на протязі всього дня завдяки унікальній системі, яка активується при морганні.

Основні
Виробник:Alcon
Режим заміни:1 день
Режим носіння:Денний
Радіус кривизни:8.7
Матеріал: Nelfilcon A
Киснева проникність:26 Dk/t
Вміст води:69%
Діаметр лінзи:14,0 мм
Товщина в центрі:0,10 мм
УФ-фільтр:Ні
Країна виробник:США
Упаковка:30 лінз
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!