Виробник: Alcon
Модель: 351
Наявність: В наявності
930.00 грн.

Доступні опції

    Dailies AquaComfort Plus Toric - одноденні гідрогелеві контактні лінзи для корекції астигматизму. Лінзи зволожують ваші очі і забезпечують оптимальний комфорт при носінні на протязі всього дня завдяки унікальній системі, яка активується при морганні.

 

    Одноденні лінзи Dailies AquaComfort Plus Toric - це безпечний і простий спосіб носити контактні лінзи. Щоранку ви використовуєте нову пару щоденних одноразових контактних лінз, тому вам не варто турбуватися про чищення, дезінфекцію та зберігання своїх контактних лінз. Такі лінзи знімаються і замінюються на нові, до того, як різні відкладення можуть з'явитися на їх поверхні. Це простий і найбільш гігієнічний спосіб корекції зору.

 

    Завдяки поліпшеному дизайну точної стабілізації (Precision Curve Lens Design) лінзи фіксуються на очах у правильному положенні. Вони практично не обертаються. Якщо є найменший зсув, протягом декількох секунд лінзи повертаються в правильне положення. Контактні лінзи забезпечують ясний і чіткий зір протягом усього дня.


Купить Одноденні торичні контактні лінзи Dailies AquaComfort Plus Toric Alcon ᐉ Магазин лінз


 

    Dailies AquaComfort Plus Toric виготовлені за унікальною технологією Blink-Activated Moisture Technology. Вони містять зволожуючий агент, який виділяється при кожному морганню. Лінза залишається змоченою весь день, що дозволяє уникнути дискомфорту і неприємної сухості очей.

 

    Матеріал Нелфілкон А, з якого виготовлені лінзи мають прекрасні характеристики, такими як повітропроникність і гнучкість. Вони на 69% складаються з води, завдяки чому практично не відчуваються на очах.

 

    У контактних лінзах Dailies AquaComfort Plus ви будете відмінно себе почувати в подорожах, при занятті спортом, кондиціонованому, опалювальному приміщенні, або при тривалому часу за комп'ютером.

Основні
Виробник:Alcon
Режим заміни:1 день
Режим носіння:Денний
Радіус кривизни:8.8
Матеріал: Nelfilcon A
Киснева проникність:26 Dk/t
Вміст води:69%
Діаметр лінзи:14,4 мм
Товщина в центрі:0,10 мм
УФ-фільтр:Ні
Країна виробник:США
Упаковка:30 лінз
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!