Виробник: Alcon
Модель: 344
Наявність: В наявності
744.00 грн.

Доступні опції

Товар продається упаковкою однієї рефракції.

Мінусові діоптрії продаються тільки під замовлення. Час очікування 1-1,5 місяці.

 

    FRESHLOOK Colors - кольорові м'які контактні лінзи щомісячної заміни, призначені для кардинальної зміни світлого і темного кольору очей. Висока щільність тонування дозволяє «закрити» навіть темно-коричневий відтінок, щоб отримати інший колір.

 

    FreshLook Colors виготовлені з гідрогелевого матеріалу фемфілкон-А. Лінзи мають хорошу центрування і посадку на очах. При правильному підборі контактної лінзи, ви зможете перестати її помічати вже через 5-10 хвилин.

 

    У серії FreshLook Colors випускаються як декоративні лінзи, так і вироби з діоптріями, які допомагають коригувати зір і міняти імідж. Малюнок лінзи повністю відтворює природний вигляд райдужної оболонки ока. Технологія точкового нанесення кольору і принцип градієнта від зіниці до периферії дозволяють максимально точно зімітувати природний малюнок райдужної оболонки.

 

    Кольорові ліінзи FreshLook Colors володіють спеціальним фільтром, що захищає очі від ультрафіолетового випромінювання

 

    Для отримання іншого кольору очей ці лінзи підходять просто ідеально, так як ваш погляд отримає особливу виразність і яскравість. Ви можете вибрати будь-який з чотирьох насичених кольорів: Blue, Violet, Green, Hazel.

 

-Blue (сині) - лінзи блакитного кольору з тонким морським синім відтінком, змусять аші очі сяяти.

 

- Green (зелені) - лінзи виглядають як оливково-зелений (світло-зелений) відтінок, злегка побляклий від сонця, відбиваючи свіжу траву в весняний день, який підсилює будь-який природній колір очей.

 

-Hazel (горіховий) - лінза змішаного тона коричневого і золотого, має теплий тонкий коричневий відтінок, який просто прекрасний. Перетворіть свій стиль.

 

-Violet (фіалковий) - лінза має унікальний фіолетовий відтінок, який важко забути. Якщо ви хочете сміливий новий стиль, спробуйте ці лінзи, щоб виглядати дійсно незабутнім і захоплюючим.

 

    Звертаємо вашу увагу, фото не передає колір контактної лінзи. На ваших очах вони будуть виглядати індивідуально тільки вам.

Основні
Виробник:Alcon
Режим заміни:1 місяць
Режим носіння:Денний
Радіус кривизни:8.6
Матеріал: Femfilcon A
Киснева проникність:20 Dk/t
Вміст води:55%
Діаметр лінзи:14,5 мм
Товщина в центрі:0,08 мм
УФ-фільтр:Так
Країна виробник:Німеччина, США
Упаковка:2 лінзи
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!