Виробник: Neo Vision
Модель: 347
Наявність: В наявності
299.00 грн.

Доступні опції

Термін доставки - 2-3 дні.  

    

    Silicos - щомісячні кольорові контактні лінзи від компанії Neo Vision, які створені, щоб дарувати по-справжньому яскравий настрій! Кольорові силікон-гідрогелеві лінзи виготовлені з особливого еластичного матеріалу, який має високі показники гідрофільності і кисневої проникності.

 

    Протягом місяця їх можна носити: одягати тільки вдень або вночі. Або не знімати кілька днів. І при цьому мати абсолютну впевненість, що очі зволожені і отримують достатньо кисню.

 

    У лінзах використовується біосумісна технологія AQUA CAPSULE, яка підтримує зволоженість поверхні лінзи та додатково забезпечує стійкість до відкладень і бактеріальних забруднень. До складу даних лінз входить біопідтримуючий матеріал МРС (Methacryloyloxyethyl phosphorylcholine), який за своєю структурою є найбільш близьким до групи фосфоліпідів, що містяться в клітинних мембранних. Таким чином, він ідеально підходить для взаємодії з живими тканинами. Завдяки наявності МРС, кольорові силікон-гідрогелеві контактні лінзи Silicos від Neo Vision стійкі до дегідратації, підвищують стабільність слізної плівки і, як наслідок, дуже зручні у використанні.

 

    Завдяки кольоровим лінзам Silicos можна змінити натуральний колір очей, зробивши його більш насиченим, яскравим. Вибери собі свій настрій:

 

Green - відтінки сонячного світла і зеленої природи, які пробуджують відчуття справжнього щастя.

 

Blue - захоплюй оточуючих своїм поглядом, глибоким і заворожуючим як небо.

 

Aqua- яскраві морські відблиски, які вражають грою неймовірних відтінків.

 

    Лінзи Silicos перекриють навіть самий темний відтінок карих очей. Кольорові контактні лінзи Silicos від Neo Vision забезпечують повний комфорт при носінні.

 

    Звертаємо вашу увагу, фото не передає колір контактної лінзи. На ваших очах вони будуть виглядати індивідуально тільки вам.

Основні
Виробник:Neo Vision
Режим заміни:1 місяць
Режим носіння:Денний
Радіус кривизни:8.6
Матеріал: Силикон-гидрогель
Киснева проникність:96 Dk/t
Вміст води:55%
Діаметр лінзи:14,2 мм
Товщина в центрі:0,10 мм
УФ-фільтр:Так
Країна виробник:Південна Корея
Упаковка:2 лінзи
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!