Параметри
Ціна  104 - 437 грн.
Виробник:

Об'єм

Тип розчину:

Країна виробник:

Показано з 1 по 25 із 31 (всього 2 сторінок)

Ви користуєтеся коригуючими або кольоровими контактними лінзами? Хочете забезпечити належний догляд, а заодно подбати про здоров'я власних очей та їх безпеку? Інтернет-магазин «Територія Лінз» пропонує відразу ж підібрати спеціальні засоби. І купити рідину для лінз, вибравши її в нашому каталозі.

В окремому розділі ви знайдете якісні розчини для 2-тижневих, місячних, квартальних і лінз тривалого носіння (піврічних і річних). А також зможете замовити їх з доставкою до Харкова і інших міст країни. До всіх товарів додається фото і докладний опис, завдяки яким ви зможете зробити вдалу покупку.

    Що таке засіб для лінз?

Хочете купити рідину для лінз, і побільше дізнатися про неї? Це спеціальний розчин, що продається в мініатюрних ємностях або флаконах різного об'єму, та після їх відкриття повністю готовий для щоденного використання.

Основні завдання рідини для догляду за контактними лінзами залежать від її типу, та полягають в наступному:

 • Ефективне очищення поверхні лінз від ліпідних і білкових накопичень, а також від мікроскопічних часток пилу. Офтальмологи рекомендують щодня міняти рідину для очищення лінз в контейнері, щоб уникнути сильного забруднення.
 • Безпечне зберігання. Розчин м'яко вкриває лінзу по всій поверхні, виступаючи додатковим захистом від подряпин.
 • Зволоження лінз для корекції зору. Волога лінза краще ковзає, не завдаючи шкоди слизовій оболонці, дозволяє легко вставляти її в око.
 • Якісна дезінфекція. Дозволяє видалити шкідливі мікроорганізми і збудників інфекцій, попереджаючи небажане запалення очей при тривалому використанні одних і тих самих лінз.

Таким чином, засоби по догляду за контактними лінзами можна розділити на наступні типи:

 1. Функціональні і універсальні — для механічного очищення лінз, зберігання і дезінфекції.
 2. Пероксидні та ферментні — для більш глибокого очищення і видалення всіх видів мікроорганізмів, грибів, бактерій і навіть деяких вірусів. Використання цих засобів рекомендується для лінз тривалого носіння (квартальні, піврічні та річні).
 3. Засоби з гіалуроновою кислотою — для додаткового зволоження, змащування та комфортного носіння контактних лінз.
 4. Засоби для жорстких контактних лінз — призначені лише для жорстких контактних лінз, до складу яких входить підвищена кількість активних речовин для глибокого проникнення.

Ціна хорошого розчину для лінз знаходиться в доступних межах. Вона залежить від обсягу флакона, призначення, складу рідини та торгової марки.

При покупці враховуйте, що вам необхідно не просто регулярно міняти рідину в контейнері для зберігання лінз, але і промивати його цим же розчином. Важливо, щоб лінзи були повністю занурені в рідину.

    Класифікація продукції

Наш інтернет-магазин пропонує замовити недорогий розчин для лінз в режимі онлайн, і отримати його в стислі терміни з доставкою. За своїм складом розчини діляться на такі групи:

 • Сольові — призначені для тривалого зберігання. Основним компонентом є ізотоніки (сольові з'єднання). Добре промивають лінзи, але не очищають. Цей вид розчинів в даний час слабо поширений.
 • Очищуючі — містять ПАР (поверхнево-активні речовини). Їх завдання полягає в швидкому розчиненні білкових і ліпідних відкладень, які осідають на поверхні лінз в процесі регулярного використання.
 • Дезінфікуючі — використовуються періодично для промивання. Не підходять для зберігання. Рекомендовані людям, які працюють в контактних лінзах в складних умовах (у перукарнях, при підвищеної запиленості атмосфери, на вітру тощо).
 • Багатоцільові (універсальні) — на сьогоднішній день визнані найпрактичнішими для споживачів. Відрізняються збалансованим складом, підходять для щоденної обробки лінз. Діють комплексно, забезпечуючи ефективну очистку, дезінфікування та належне зберігання лінз.

Зверніть увагу: лінзи, що продаються в заводській упаковці, занурені в рідину. Це допомагає зберегти їх цілими і неушкодженими під час відвантаження і транспортування. Однак після відкриття упаковки такі розчини втрачають свої властивості, та стають непридатними для зберігання лінз із середнім і довгим терміном носіння. Розчин може випадково пролитися або частково випаруватися, навіть якщо ви дбайливо поводитеся з контейнером. Ось чому ми рекомендуємо відразу ж підібрати додаткові аксесуари та розчин для регулярного догляду за вашими лінзами.

Розчини не призначені для закапування в очі і перорального прийому. Вони використовуються виключно для догляду за засобами з корекції зору.

    Де і як зробити замовлення?

На нашому сайті ви зможете легко підібрати і купити розчин для лінз в Києві, звірившись з рецептом вашого офтальмолога, а також скориставшись безкоштовною консультацією наших менеджерів. Також ми відправляємо

обрану онлайн продукцію до Дніпра, Одеси та інших міст України в день оплати замовлення. Терміни доставки займають 1-3 дні.

Середня ціна на засіб для догляду за лінзами складає близько 140-160 грн, та є цілком доступною для всіх покупців.