Параметри
Ціна  30 - 919 грн.
Виробник:

Радіус кривизни
Оптична сила

Об'єм

Тип розчину:

Країна виробник:

Показано з 1 по 25 із 30 (всього 2 сторінок)

Щоб лінзи довго носилися, а очі не відчували дискомфорту ...

    Техніка безпечної експлуатації лінз багато в чому залежить від правильного догляду за ними. Сьогодні кращим способом, що дозволяє запобігти всілякі відкладення (типу білків, солей, ліпідів), згубно позначається на комфорті і здоров'ї очей, визнано використання спеціальних багатофункціональних або універсальних розчинів. Вони дозволяють просто і ефективно очищати, і зберігати всі контактні лінзи.

    Щоб правильно вибрати миючий розчин для лінз, потрібно врахувати їх тип, періодичність заміни і особливості вашого діагнозу, зокрема - алергічну чутливість до компонентів препаратів. Розчини для контактних лінз є обов'язковими засобами, що забезпечують нормальне носіння «довгограючих» моделей. Вони також відомі, як рідина для контактних лінз, необхідна для щоденного використання при знятті кожної лінзи. Відрізняються між собою за функціональним призначенням: для очищення, зберігання, зволоження або дезінфекції даних офтальмологічних пристосувань. Також важливо розібратися в різновидах існуючих засобів з очищення лінз.

Про типи рідини для лінзи

    Ця обов'язкова субстанція існує в 4 функціональних групах: сольовий, дезінфекційний, очищаючий і мультифункціональний. Сольовий - це розчин для зберігання лінз. Склад його ізотонічний, тому рідина також служить гарним ополіскувачем (але не очищувачем!).

    Очищення ж має проводитися за допомогою спеціального функціонального розчину, в складі якого комплекс поверхнево-активних речовин, що руйнують протеїнові з'єднання і ліквідують їх з поверхні контактної лінзи.

    Багатофункціональними або універсальними розчинами є цілеспрямовано створені розчини, склад яких стабілізовано у вигляді певного набору компонентів, що дозволяють одночасно здійснювати дезінфекцію, очищення, ополіскування і зберігання контактних лінз.

Для захисту здоров'я очей ...

    За день надіті лінзи накопичують велику кількість різних елементів: білкових відкладень, фізіологічної плівки, частинок пилу і бактерій. Довгострокове носіння лінз може призводити до випаровування внутрішньої рідини лінз і, як результат, їх деформації з усіма сумними наслідками, аж до пошкодження ока. Щоб уникнути подібних неприємностей, придуманий кращий розчин для лінз - універсальний, який чудово очищає лінзи і зберігає очі. У це поняття входить достаток сучасних розчинів, розроблених для м'яких контактних лінз всіх видів і типів. Яка рідина для зберігання лінз буде найкращою конкретно для вас, підкаже тільки офтальмолог, після вивчення ваших здорових особливостей, потреб і, власне, бажаних контактних лінз.

Де вигідніше купити розчин для лінз в Києві?

    Інтернет-магазин «Територія Лінз» пропонує своїм клієнтам найдоступніші і виправдані якістю ціни на рідину для лінз. Орієнтуючись на представлені марки товарів, а також на відгуки попередніх клієнтів, ви зможете правильно вибрати і вигідно купити розчини для лінз в Україні. Ресурс завжди гарантує чесну продажу і оперативну доставку.