Виробник: Avizor
Модель: 274
Наявність: В наявності
204.00 грн.

Доступні опції

    Alvera - це багатофункціональний розчин, розроблений компанією Avizor спеціально по догляду за силікон-гідрогелеві лінзами.

 

    До складу розчину входить масло рослини Алое Вєра, яке забезпечує захист утворюючи захисну плівку на поверхні рогівки і підвищує рівень її життєздатності.

 

    Розчин Alvera очищає лінзи від всіх видів відкладень (білкові, ліпідні, кальцієві). Крім того, він не тільки краще очищає ліпіди, але і знижує здатність ліпідів прилипати до поверхні контактних лінз, що значно підвищує гігієну та комфорт при використанні силікон-гідрогелевих лінз. Лінзи залишаються чистими і прозорими протягом усього терміну експлуатації.

 

    Розчин діє досить м'яко, не викликає роздратування і алергічних реакцій. Це дозволяє захистити лінзу від забруднень, виключаючи подразнення очей.

 

    Склад: Буферний, ізотонічний, стерильний розчин, полоксамер, ЕДТА, Алое Вєра і Полігексанід 0,0002%.

 

    Інструкція із застосування:

  1. Після зняття лінзи з ока помістіть лінзу в долоню і нанесіть кілька крапель розчину на лінзу. Акуратно потріть лінзу протягом 20 секунд вказівним пальцем.
  2. Промийте кожну сторону лінзи протягом 5 секунд;
  3. Помістіть лінзи в праву і ліву сторону контейнера для лінз, заповненого чистим розчином, і витримайте їх не менше 4 годин для дезінфекції (або на ніч).
  4. Перед тим як надіти лінзи, промийте їх розчином, щоб видалити будь-які забруднення з лінз;
  5. Вилийте розчин з контейнера для лінз і промийте контейнер свіжим розчином. Залиште контейнер відкритим, щоб висохнути.
  6. Лінзи можуть зберігатися в закритому контейнері не більше 30 днів. Якщо ви зберігаєте свої лінзи протягом більш тривалого часу, їх необхідно очищати і дезінфікувати свіжим розчином кожні 30 днів.

Важливо! Не промивайте контактні лінзи або контейнер для зберігання контактних лінз в проточній воді.

Основні
Виробник:Avizor
Тип розчину:Багатофункціональний розчин для силікон-гідрогелевих лінз
Застосування:Захист, зволоження, видалення ліпідних відкладень, дезінфекція, промивання і зберігання
Мінімальний час обробки:4 години
Країна виробник:Іспанія
Термін використання після відкриття флакона:3 місяці
Об'єм100 мл, 350 мл
Упаковка:Флакон+контейнер
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!