Виробник: Bausch&Lomb
Модель: 298
Наявність: В наявності
104.00 грн.

Доступні опції

    Багатофункціональний розчин ReNu MultiPlus забезпечує постійне зволоження поверхні лінзи і тривалий комфорт. Очищає, розпушує і видаляє утворену в процесі носіння м'яких контактних лінз плівку, інші відкладення або забруднення. Знищує патогенні мікроорганізми, що знаходяться на поверхні лінзи. Використовується для промивання, зберігання і зволоження лінз перед надяганням.

 

    Розчин ReNu MultiPlus містить речовину HYDRANATE, яке було розроблено спеціально для усунення білкових відкладень з поверхні лінзи.

 

    Компонент DYMED (поліамінопропіл бігуанід) забезпечує високу ефективність дезінфекції щодо бактерій, грибків і акантамеб, для безпечного носіння.

 

    Полоксамін, що входить до складу розчину, видаляє поверхневі забруднення і відкладення, що утворюються під час носіння, забезпечуючи чітке і стабільне зір, забезпечує додаткове зволоження.

 

    Застосувуються для всіх видів м'яких контактних лінз.

 

    Розчин не рекомендують для людей з чутливими очима, так як рідина в складі має Гідранат. Якщо вам протипоказаний такий розчин зверніть увагу на ReNu MPS, який створений для чутливих очей.

 

    Склад: стерильний ізотонічний розчин, що містить борну кислоту, ЕДТА (едетат динатрію), натрію борат і натрію хлорид; активні компоненти: DYMED (поліамінопропіл бігуанід) 0.0001%, HYDRANATE (гідроксіалкілфосфонат) 0.03%, Полоксамін 1%.

 

    Інструкція із застосування:

 

  1. Після зняття лінзи з ока помістіть лінзу в долоню і нанесіть кілька крапель розчину на лінзу. Акуратно потріть лінзу протягом 20 секунд вказівним пальцем.
  2. Промийте кожну сторону лінзи протягом 5 секунд;
  3. Помістіть лінзи в праву і ліву сторону контейнера для лінз, заповненого розчином, і витримайте їх не менше 4 годин для дезінфекції (або на ніч).
  4. Перед тим як надіти лінзи, промийте їх розчином, щоб видалити будь-які забруднення з лінз;
  5. Вилийте розчин з контейнера для лінз і промийте контейнер свіжим розчином. Залиште контейнер відкритим, щоб висохнути.
  6. Лінзи можуть зберігатися в закритому контейнері не більше 30 днів. Якщо ви зберігаєте свої лінзи протягом більш тривалого часу, їх необхідно очищати і дезінфікувати свіжим розчином кожні 30 днів.

    Важливо! Не промивайте контактні лінзи або контейнер для зберігання контактних лінз в проточній воді.

Основні
Виробник:Bausch&Lomb
Тип розчину:Багатофункціональний розчин
Застосування:Очищення, відновлення, дезінфекція, зволоження, промивання і зберігання
Мінімальний час обробки:4 години
Країна виробник:США
Термін використання після відкриття флакона:3 місяці
Об'єм60 мл, 120 мл, 240 мл, 360 мл
Упаковка:Флакон+контейнер
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!