Виробник: Cooper Vision
Модель: 303
Наявність: В наявності
289.00 грн.

Доступні опції

    Refine One Step - це одноетапна пероксидна система, яка забезпечує ефективне глибоке очищення і надійну дезінфекцію контактних лінз від компанії Alcon.

 

    Основними перевагами Refine One Step є:

 

  • Відсутність консервантів у складі розчину, його можна використовувати для людей з чутливими очима і схильністю до алергії. Він не містить компоненти, які можуть викликати алергічну реакцію;
  • Наявність перекис водню (3%) в розчині легко і без залишку розчиняється. Знищує бактерії, грибки і навіть акантамеби;
  • Ідеально підходить для людей, що пред'являють високі вимоги до гігієни контактних лінз (додаткове очищення і дезинфекція).

    Розчин Refine One Step підходить для всіх типів лінз.

 

    Розчин поставляється з контейнером, який має нейтралізуючий диск з платиновим покриттям. Контейнер для зберігання лінз рекомендується утилізувати після 31 використання або 1 місяця щоденного використання.

 

    Перед використанням рекомендуємо уважно ознайомитися з інструкцією.

 

    Спосіб застосування:

 

  1. Помістіть кожну контактну лінзу до відповідних промаркірованих комірок тримача, закріпленого на внутрішній стороні кришки контейнера для зберігання лінз (маркування «R» - комірка для правої лінзи). Промийте пероксидним розчином кожну лінзу, що знаходиться в тримачі, не менше 5 секунд. При застосуванні пероксидного розчину використовуйте тільки контейнер для зберігання лінз, що має нейтралізуючий диск з платиновим покриттям.
  2. Заповніть контейнер для зберігання лінз пероксидним розчином до позначки. Не переповнюйте контейнер! Закрийте контейнер кришкою з тримачем із заздалегідь вкладеними в утримувач лінзами.
  3. Залиште лінзи в контейнері не менше, ніж на 6 годин для повної нейтралізації розчину. Час нейтралізації перекису водню становить 6 годин. У період нейтралізації тримайте контейнер у вертикальному положенні, не струшуючи його. Слідкуйте за тим, щоб лінзи завжди були повністю занурені в розчин. Після закінчення 6 годин лінзи можна використовувати. 

    Запам'ятайте 4 основних правила по використанню Refine One Step за контактними лінзами:

 

  1. Розчин не можна використовувати в звичайному контейнері для зберігання контактних лінз. Використовувати тільки зі спеціальним контейнером.
  2. Розчином не можна промивати лінзи перед тим, як їх надіти. Якщо потрібно промити лінзи, використовуйте багатофункціональний розчин.
  3. У розчині не залишати лінзи менше ніж на 6 годин. Необхідний час для нейтралізації розчину 6 годин.
  4. Розчином не можна закапувати очі для зволоження. 

    Розчин не містить лікарських засобів. Не містить матеріалів тваринного та (або) людського походження.

Основні
Виробник:Cooper Vision
Тип розчину:Пероксидна система
Застосування:Очищення, дезінфекція, видалення білкових відкладень, стерилізація
Мінімальний час обробки:6 годин
Країна виробник:Великобританія
Термін використання після відкриття флакона:3 місяці
Об'єм250 мл, 360 мл
Упаковка:Флакон+контейнер
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!