Виробник: Bausch&Lomb
Модель: 312
Наявність: В наявності
129.00 грн.

Доступні опції

    Biotrue - це багатофункціональний розчин від компанії Bausch & Lomb, підходить для всіх типів м'яких контактних лінз.


    При щоденному використанні, розчин Biotrue руйнує протеїни, очищає, розпушує, видаляє відкладення біоплівки і нальоти на м'яких контактних лінзах.

 

    До складу розчину Biotrue входить:

 

  • Подвійна система дезінфекції: PHMB і PQ-1. Вони очищають контактні лінзи від бактерій, грибків і акантамеб та інших мікроорганізмів.
  • Гіалуронава кислота. Вона забезпечує зволоження контактних лінз до 20 годин. Тепер можна носити контактні лінзи комфортно протягом усього дня. Поки лінза знаходиться в розчині, зволожуючий компонент обволікає лінзу для комфортного носіння протягом всього дня.

    Розчин Biotrue за своїм складом pH подібний сльозі людини. Biotrue зберігає білки сльози підтримуючи природну антимікробну активність.

 

    Склад: стерильний ізотонічний розчин, що містить гіалуронана (натрію гіалуронат), сульфобетаін, Полоксамін, борну кислоту, борат натрію, ЕДТА (едетат динатрію), хлорид натрію, поліамінопро- пілбігуанід 0.00013%, полікватерніум 0.0001%

 

Інструкція із застосування:

 

  1. Після зняття лінзи з ока помістіть лінзу в долоню і нанесіть кілька крапель розчину на лінзу. Акуратно потріть лінзу протягом 20 секунд вказівним пальцем.
  2. Промийте кожну сторону лінзи протягом 5 секунд;
  3. Помістіть лінзи в праву і ліву сторону контейнера для лінз, заповненого чистиим розчином, і витримайте їх не менше 4 годин для дезінфекції (або на ніч).
  4. Перед тим як надіти лінзи, промийте їх розчином, щоб видалити будь-які забруднення з лінз;
  5. Вилийте розчин з контейнера для лінз і промийте контейнер свіжим розчином. Залиште контейнер відкритим, щоб висохнути.
  6. Лінзи можуть зберігатися в закритому контейнері не більше 30 днів. Якщо ви зберігаєте свої лінзи протягом більш тривалого часу, їх необхідно очищати і дезінфікувати свіжим розчином кожні 30 днів.

    Важливо! Не промивайте контактні лінзи або контейнер для зберігання контактних лінз в проточній воді.

Основні
Виробник:Bausch&Lomb
Тип розчину:Багатофункціональний розчин з гіаулуроновой кислотою
Застосування:Очищення, дезінфекція, видалення відкладень, змащування, промивання і зберігання
Мінімальний час обробки:4 години
Країна виробник:США
Термін використання після відкриття флакона:3 місяці
Об'єм60 мл, 120 мл, 360 мл
Упаковка:Флакон+контейнер
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!