Виробник: OKVision
Модель: 370
Наявність: В наявності
380.00 грн.

Доступні опції

    BioTwin - унікальний біосумісний багатофункціональний розчин для всіх типів м'яких контактних лінз.

 

    Основними перевагами розчину BioTwin є:

 

  • Twin-EdaXyl -м'який і ефективний біологічний очищающий компонент, що забезпечує ідеальний догляд за контактними лінзами та високу дезінфікуючу здатність. Після очищення лінз у вас з'явиться відчуття нових свіжих лінз, які забезпечать зволоженість і комфорт протягом усього дня.
  • Гіалуронова кислота, вона зволожує лінзи і не дає їм пересихати. Це природна фізіологічна субстанція, яка утворює вільну, розгалужену гидрофильную мережу, яка утримує величезну кількість вологи на поверхні лінзи.
  • Видаляє мікроорганізми і будь-які відкладення на поверхні лінзи.
  • Гіпоалергенний. Рекомендований Міжнародною асоціацією Бронхіальної астми та алергії для застосування у користувачів, схильних до прояву алергії.

    OkVision BioTwin є результатом 35 років дослідницької роботи фінської компанії Finnsusp Oy- одного з провідних європейських виробників засобів по догляду за контактними лінзами.

 

    Склад: Полігексанід 0,0001%, Twin-EdaXyl 0,0125%, гіалуронат натрію 0, 01%, дісодіум ЕДТА 0,09%, ізотонічний буферний розчин.


    Інструкція із застосування:

  1. Після зняття лінзи з ока помістіть лінзу в долоню і нанесіть кілька крапель розчину на лінзу. Акуратно потріть лінзу протягом 20 секунд вказівним пальцем.
  2. Промийте кожну сторону лінзи протягом 5 секунд;
  3. Помістіть лінзи в праву і ліву сторону контейнера для лінз, заповненого чистим розчином, і витримайте їх не менше 4 годин для дезінфекції (або на ніч).
  4. Перед тим як надіти лінзи, промийте їх розчином, щоб видалити будь-які забруднення з лінз;
  5. Вилийте розчин з контейнера для лінз і промийте контейнер свіжим розчином. Залиште контейнер відкритим, щоб висохнути.
  6. Лінзи можуть зберігатися в закритому контейнері не більше 30 днів. Якщо ви зберігаєте свої лінзи протягом більш тривалого часу, їх необхідно очищати і дезінфікувати свіжим розчином кожні 30 днів.

    Важливо! Не промивайте контактні лінзи або контейнер для зберігання контактних лінз в проточній воді.

Основні
Виробник:OkVision
Тип розчину:Багатофункціональний розчин з гіаулуроновою кислотою
Застосування:Очищення, дезінфекція, змащування, зволоження, промивання і зберігання
Мінімальний час обробки:4 години
Країна виробник:Фінляндія
Термін використання після відкриття флакона:4 місяці
Об'єм120 мл, 360 мл
Упаковка:Флакон+контейнер
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!