Виробник: Alcon
Модель: 366
Наявність: В наявності
240.00 грн.

Доступні опції

    Opti-Free Puremoist - багатофункціональний розчин із зволожуючою матрицею HYDRAGLYDE, яка забезпечує зволоження протягом 16 годин, а високий рівень комфорту з ранку до ночі дозволяє зменшити відчуття сухості, що виникає до кінця дня.

 

    Розчин Opti-Free Puremoist містить перевірену систему подвійної дезінфекції:

ALDOX - знищує бактерії, грибки, акантамеби. Перешкоджає формуванню на лінзах "біоплівки", яка викликає розвиток інфекційних ускладнень.

 

    POLYQUAD - не дає патогенних мікроорганізмів розмножуватися на поверхні контактних лінз. Система подвійної дезінфекції створює унікальний бар'єр, який запобігає утворенню відкладень на лінзі і усуває забруднення, зменшуються кількість шкідливих мікроорганізмів і знижує ймовірність роздратування.

 

    Завдяки компоненту HYDRAGLYDE лінзи залишаються зволоженими протягом 16 годин, і забезпечують комфортне носіння.

 

    Розчин Opti-Free Puremoist ідеально підходить для людей з чутливими очима і схильністю до алергії. Він не містить компоненти, які можуть викликати алергічну реакцію.

 

    Склад: Буфер на основі цитрату натрію і лимонної кислоти, два зволожуючих компонента (Tetronic 1304+ і Hydraglyde Moisture Matrix), поліквад 0.001%, Aldox, цитрат натрію 0.56%, лимонна кислота 0.021%, сорбітол, хлористий натрій.

    Інструкція із застосування:

 

  1. Після зняття лінзи з ока помістіть лінзу в долоню і нанесіть кілька крапель розчину на лінзу. Акуратно потріть лінзу протягом 20 секунд вказівним пальцем.
  2. Промийте кожну сторону лінзи протягом 5 секунд;
  3. Помістіть лінзи в праву і ліву сторону контейнера для лінз, заповненого розчином, і витримайте їх не менше 4 годин для дезінфекції (або на ніч).
  4. Перед тим як надіти лінзи, промийте їх розчином, щоб видалити будь-які забруднення з лінз;
  5. Вилийте розчин з контейнера для лінз і промийте контейнер свіжим розчином. Залиште контейнер відкритим, щоб висохнути.
  6. Лінзи можуть зберігатися в закритому контейнері не більше 30 днів. Якщо ви зберігаєте свої лінзи протягом більш тривалого часу, їх необхідно очищати і дезінфікувати свіжим розчином кожні 30 днів.

    Важливо! Не промивайте контактні лінзи або контейнер для зберігання контактних лінз в проточній воді.

Основні
Виробник:Alcon
Тип розчину:Багатофункціональний розчин для чутливих очей
Застосування:очищення, відновлення, дезінфекція, зволоження, промивання і зберігання
Мінімальний час обробки:6 годин
Країна виробник:США
Термін використання після відкриття флакона:3 місяці
Об'єм120 мл, 300 мл
Упаковка:Флакон+контейнер
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!