Виробник: Schalcon
Модель: 401
Наявність: В наявності
289.00 грн.

Доступні опції

    OxySTAR - це абсолютно безпечна пероксидна система для проведення глибокого очищення будь-яких типів контактних лінз від італійської компанії Schalcon. Розчин гарантує ідеальну дезінфекцію і дозволяє вашим контактним лінзам бути завжди ідеально продезінфікованими.

 

    У складі розчину немає консервантів, тому його можна використовувати для людей з чутливими очима і схильністю до алергії. Він не містить компоненти, які можуть викликати алергічну реакцію.

 

    За допомогою платинового каталізатора OxySTAR, нейтралізується 99% пероксиду водню, в результаті чого утворюється сольовий розчин, що вважається максимально сумісним із середовищем ока людини.

 

    У комплекті з розчином OxySTAR йде контейнер зі спеціальним каталізатором-диском, поверхня якого є однорідним покрита окисом платини. Це дозволяє повністю нейтралізувати пероксидний розчин, який після каталізації стає сольовим. Отриманий баланс між вмістом контейнера для контактних лінз і поверхнею каталізатора, зберігає 100% ефективність OxySTAR щонайменше 40 циклів обробки.

 

    Лінзи потрібно помістити в контейнер з розчином на 6 годин. Контейнер з диском-каталізатором, що містить платину, перетворює пероксид водню в м'який розчин без консервантів, за складом близький до сльози. Цього часу достатньо щоб очищення пройшла повністю.

 

Запам'ятайте 4 основних правила по використанню OxySTAR за контактними лінзами:

 

  1. Розчин не можна використовувати в звичайному контейнері для зберігання контактних лінз. Використовувати тільки зі спеціальним контейнером.
  2. Розчином не можна промивати лінзи перед тим, як їх надіти. Якщо потрібно промити лінзи, використовуйте багатофункціональний розчин.
  3. У розчині не залишати лінзи менше ніж на 6 годин. Необхідний час для нейтралізації розчину 6 годин.
  4. Розчином не можна закапувати очі для зволоження.

    Ви зможете відчути всю перевагу розчину OxySTAR при правильному використанні і строгому дотриманню всіх інструкцій.

 

Склад: 100 ml містить перекис водню - 3.00 г, хлорид калію - 0.06 г, плуронік RPE1740 - 0.008 г, стабілізатор - 0.015 г, ізотонічний розчин з фізіологічним буфером рН в д.у. + Каталізатор: ABS (акрилонітрил бутадієн стирол), покритий платиною.

 

    Важливо! Не промивайте контактні лінзи або контейнер для зберігання контактних лінз в проточній воді.

Основні
Виробник:Schalcon
Тип розчину:Пероксидна система
Застосування:Очищення, дезінфекція, видалення білкових відкладень, стерилізація
Мінімальний час обробки:6 годин
Країна виробник:Італія
Термін використання після відкриття флакона:3 місяці
Об'єм120 мл, 300 мл
Упаковка:Флакон+контейнер
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!