Виробник: Vita Research
Модель: 292
Наявність: В наявності
170.00 грн.

Доступні опції

    Regard - є інноваційним розчином для всіх типів контактних лінз від італійської компанії Vita Research. Він ефективно очищає, дезінфікує, видаляє білкові відкладення, що утворюються на поверхні контактних лінз і зберігає за допомогою особливої ​​формули, вивільняє кисень і діє за принципом природної сльози.

Купить Розчин для контактних лінз Regard Vita Research ᐉ Магазин лінз 

    Унікальність розчину Regard забезпечує система OxyChlorite, формула якої була розроблена на основі геніальної ідеї: поєднання ефективності пероксидних засобів очищення і зручність універсальних розчинів. Розчин Regard забезпечує максимальну безпеку і здоров'я очей. 


    Дезінфекційна дія розчину Regard полягає в роботі компонента Chlorine dioxide, який реагує на бактерії, руйнує їх клітинні компоненти, токсини і ферменти. Під впливом сонячного світла поза контейнера, розчин, що залишився на лінзі, розпадається на:

■ Кисень, ■ Воду, ■ Сіль.


    Розчин має густу в'язку текстуру. З особливостей розчину він злегка щипає очі при перших секундах одягання контактних лінз. Цей ефект швидко проходить і залишається тільки відчуття бархатистого дотику і зволоження.

 

    Розчин Regard не містить консервантів, які мають токсичний вплив на очі. Його можна рекомендувати для людей з чутливими очима. Таким чином, Regard забезпечує високий рівень гігієни контактних лінз і комфортні відчуття під час їх носіння.

Купить Розчин для контактних лінз Regard Vita Research ᐉ Магазин лінз

    Склад: стерильний, ізотонічний і буферний розчин, очищена вода, хлорид натрію, борна кислота, гідроксипропілметилцелюлоза (0,15%), полоксамер і оксихлорід.

 

    Інструкція із застосування:

 

  1. Помийте і висушіть руки.
  2. Зніміть лінзу з ока, помістіть в долоню і нанесіть кілька крапель розчину на лінзу. Обережно потріть лінзу протягом 20 секунд вказівним пальцем.
  3. Промийте розчином кожну сторону лінзи протягом 5 секунд;
  4. Помістіть лінзи в праву і ліву сторону контейнера для лінз, заповненого розчином, і витримайте їх не менше 4-6 годин для дезінфекції (або на ніч).
  5. Перед тим як надіти лінзи, промийте їх розчином, щоб видалити будь-які забруднення з лінз;
  6. Вилийте розчин з контейнера для лінз і промийте контейнер свіжим розчином. Залиште контейнер відкритим, щоб висохнути.
  7. Лінзи можуть зберігатися в закритому контейнері не більше 30 днів. Якщо ви зберігаєте свої лінзи протягом більш тривалого часу, їх необхідно очищати і дезінфікувати свіжим розчином кожні 30 днів.

Важливо! Не промивайте контактні лінзи або контейнер для зберігання контактних лінз в проточній воді.

Основні
Виробник:Vita Research
Тип розчину:Інноваційний багатофункціональний розчин
Застосування:Очищення, дезінфекція, видалення білкових відкладень, змащування, зволоження, промивання і зберігання
Мінімальний час обробки:4-6 годин
Країна виробник:Італія
Термін використання після відкриття флакона:3 місяці
Об'єм60 мл, 100 мл, 355 мл
Склад:Стерильний, ізотонічний і буферний розчин, очищена вода, хлорид натрію, борна кислота, гідроксипропілметилцелюлоза (0,15%), полоксамер і оксихлорід
Упаковка:Флакон+контейнер
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!