Виробник: Schalcon
Модель: 402
Наявність: В наявності
134.00 грн.

Доступні опції

    Releasy - це універсальний розчин з гіалуроновою кислотою для всіх видів контактних лінз, в тому числі і силікон-гідрогелевих, виробництва компанії Schalcon.

 

    Гіалуронава кислота входить до складу розчину забезпечує зволоження і можливість тривалого носіння контактних лінз. Тепер можна носити контактні лінзи комфортно протягом усього дня. Поки лінза знаходиться в розчині, зволожуючий компонент обволікає лінзу для комфортного носіння протягом всього дня.

 

    Активні компоненти третього покоління, такі як Methyloxirane (метілоксіран), забезпечують ефективне знешкодження шкідливих мікроорганізмів. Розчин Releasy гарантує повне усунення бактерій і грибків без порушення слізної плівки, сприяючи безпеці і комфорту одночасно.

 

    Завдяки своїм компонентам універсальний розчин Releasy усуває симптоми сухості очей, захищає рогівку, сприяє стабільності слізної плівки. І як наслідок, підвищує рівень комфорту і загального здоров'я очей.

 

    У комплекті з розчином йде унікальний, антибактеріальний контейнер Multiaction з іонами срібла. Антимікробний ефект починається тоді, коли контейнер для лінз Multiaction заповнюється розчином. Іони срібла звільняються і через електролітичні реакції зчіплюються з мембранами бактерій і грибків, таких як: Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Candida albicans, Marcescens Serratia, перешкоджаючи їх зростанню. Таким чином запобігає створення біоплівки і подальше зараження, яке часто є причиною інфекції.

 

    Перевага розчину Releasy - це наявність у формулі розчину гіалуронової кислоти, в’яжучого і зволожуючого компонента.

 

Склад: Ізотонічний буферний розчин при рН 7,2, що містить: полігексаметілен бігуанід (0,0001%), Mirapol A15, едетат натрію, метілоксірановій полімер і гіалуронат натрію.

 

Інстркукція із застосування:

 

  1. Помийте і висушіть руки;
  2. Зніміть лінзу з ока, помістіть в долоню і нанесіть кілька крапель розчину на лінзу.
  3. Обережно потріть лінзу протягом 20 секунд вказівним пальцем;
  4. Промийте кожну сторону лінзи протягом 5 секунд;
  5. Помістіть лінзи в праву і ліву сторону контейнера для лінз, заповненого чистим розчином, і витримайте їх не менше 4 годин для дезінфекції (або на ніч).
  6. Перед тим як надіти лінзи, промийте їх розчином, щоб видалити будь-які забруднення з лінз;
  7. Вилийте розчин з контейнера для лінз і промийте контейнер свіжим розчином. Залиште контейнер відкритим, щоб висохнути. 

    Лінзи можуть зберігатися в закритому контейнері не більше 30 днів. Якщо ви зберігаєте свої лінзи протягом більш тривалого часу, їх необхідно очищати і дезінфікувати свіжим розчином кожні 30 днів.

 

Важливо! Не промивайте контактні лінзи або контейнер для зберігання контактних лінз в проточній воді.

Основні
Виробник:Schalcon
Тип розчину:Універсальний розчин з гіалуроновою кислотою
Застосування:Очищення, дезінфекція, змащування, зволоження, промивання і зберігання
Мінімальний час обробки:4 години
Країна виробник:Італія
Термін використання після відкриття флакона:3 місяці
Об'єм50 мл без контейнера, 100 мл, 250 мл, 380 мл
Склад:Ізотонічний буферний розчин при рН 7,2, що містить: полігексаметілен бігуанід (0,0001%), Mirapol A15, едетат натрію, метілоксірановій полімер і гіалуронат натрію
Упаковка:Флакон+контейнер
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!