Виробник: Bausch&Lomb
Модель: 368
Наявність: Немає в наявності

    ReNu MPS - це багатофункціональний розчин з м'якою формулою виготовлений спеціально для чутливих очей.

    У розчині знижена концентрація діючих речовин, яка забезпечує комфортне носіння контактних лінз навіть для людей з підвищеною чутливістю очей. У складі розчину Renu MPS відсутня речовина HYDRANATE, яке може викликати появу сверблячки, дискомфорту та інших неприємних симптомів, тому не викликає алергічних реакцій, подразнення і почервоніння очей.

    До складу розчину ReNu MPS входять наступні компоненти для:

  • Ефективної дезінфекції: DYMED (PHMB) висока ефективність дезінфекції щодо бактерій, грибків і акантамеби, що забезпечує безпечне носіння;
  • Поверхневої очистки: Полоксамін, який видаляє поверхневі забруднення і відкладення, що утворюються під час носіння, забезпечуючи чіткий і стабільний зір;
  • Глибокого очищення: ЕДТА, який видаляє глибокі протеїнові відкладення при щоденному використанні.

    Важливо! Розчин не містить зволожуючих компонентів. Тому його не рекомендується використовувати при синдромі сухого ока. Разом з розчином рекомендується використовувати зволожуючі краплі. Якщо ж у вас є сумніви в покупці цього засобу, рекомендуємо звернутися до офтальмолога за консультацією або підбору максимально підходящого для вас розчину.

    Багатофункціональний розчин ReNu MPS підходить для всіх типів контактних лінз.

    Склад: стерильний ізотонічний розчин, що містить борну кислоту, ЕДТА (едетат динатрію), натрію борат і натрію хлорид; активні компоненти: DYMED (поліамінопропіл бігуанід) 0.00005%, Полоксамін 1%; не містить хлоргексидин і тімеросал.

Інструкція із застосування:

  1. Після зняття лінзи з ока помістіть лінзу в долоню і нанесіть кілька крапель розчину на лінзу. Акуратно потріть лінзу протягом 20 секунд вказівним пальцем.
  2. Промийте кожну сторону лінзи протягом 5 секунд;
  3. Помістіть лінзи в праву і ліву сторону контейнера для лінз, заповненого розчином, і витримайте їх не менше 6 годин для дезінфекції (або на ніч).
  4. Перед тим як надіти лінзи, промийте їх розчином, щоб видалити будь-які забруднення з лінз;
  5. Вилийте розчин з контейнера для лінз і промийте контейнер свіжим розчином. Залиште контейнер відкритим, щоб висохнути.
  6. Лінзи можуть зберігатися в закритому контейнері не більше 30 днів. Якщо ви зберігаєте свої лінзи протягом більш тривалого часу, їх необхідно очищати і дезінфікувати свіжим розчином кожні 30 днів.

    Важливо! Не промивайте контактні лінзи або контейнер для зберігання контактних лінз в проточній воді.

Основні
Виробник:Bausch&Lomb
Тип розчину:Багатофункціональний розчин для чутливих очей
Застосування:Очищення, дезінфекція, промивання і зберігання
Мінімальний час обробки:6 годин
Країна виробник:США
Термін використання після відкриття флакона:3 місяці
Об'єм120 мл, 240 мл, 360 мл
Упаковка:Флакон+контейнер
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!