Виробник: Schalcon
Модель: 399
Наявність: В наявності
108.00 грн.

Доступні опції

    Universale Pluse - це універсальний розчин, рекомендований для зберігання, очищення, змащення і зволоження всіх видів контактних лінз, в тому числі і силікон-гідрогелевих, виробництва компанії Schalcon.

 

    Універсальний розчин Universale Pluse ефективно видаляє білкові, жирові і будь-які інші органічні відкладення з поверхні контактних лінз. Склад розчину гарантує повне видалення шкідливих мікроорганізмів, бактерій і грибків без порушення слізної плівки, сприяючи безпеці і комфорту одночасно.

 

Розчин Universale Pluse має високий рівень дезінфекції. Активні компоненти третього покоління, такі як метілоксіран у взаємодії з полікватерніум 2, здатні видалити більше 3 мільйонів стафілококів всього за 30 хвилин.

 

    Контейнер Multiaction унікальний, антибактеріальний і з іонами срібла. Антимікробний ефект починається тоді, коли контейнер для лінз Multiaction заповнюється розчином. Іони срібла звільняються і через електролітичні реакції зчіплюються з мембранами бактерій і грибків, таких як Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Candida albicans, Marcescens Serratia, перешкоджаючи їх зростанню. Таким чином запобігає створення біоплівки і подальше зараження, яке часто є причиною інфекції.

 

    Universale Pluse має функцію No Rub - Без тертя. З даними розчином немає необхідності в механічному очищенню контактних лінз.

 

    З розчином Universale Pluse догляд за контактними лінзами стає набагато простішим.

 

Склад: Полігексаметілен бігуанід - 0,0001 г, едетат натрію - 0,100 г, метілоксірановій полімер - 1,00 г, полікватерніум 2 - 0,006 г, ізотонічній буферний розчин рН 7,2 д.к. до 100 ml.

 

    Важливо! Не промивайте контактні лінзи або контейнер для зберігання контактних лінз в проточній воді.

Основні
Виробник:Schalcon
Тип розчину:Універсальний розчин
Застосування:Очищення, дезінфекція, зволоження і зберігання
Мінімальний час обробки:4 години
Країна виробник:Італія
Термін використання після відкриття флакона:3 місяці
Об'єм50 мл без контейнера, 150 мл, 400 мл
Упаковка:Флакон+контейнер
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!