Параметри
Ціна  114 - 385 грн.
Виробник:

Тип крапель:

Показано з 1 по 23 із 23 (всього 1 сторінок)

Постійно носите контактні лінзи, і при цьому відчуваєте дискомфорт? Чи помічаєте регулярне пересихання слизової оболонки очей, різь і почервоніння? Можливо, причиною цього є підвищена сухість, однак це не привід відмовитися від контактних засобів для корекції зору. Інтернет-магазин «Територія Лінз» рекомендує проконсультуватися з вашим офтальмологом і підібрати відповідні засоби для делікатного догляду за очима. Наприклад, купити недорогі краплі від сухості очей, що забезпечують ефективне пом'якшення, змащування та рівномірне зволоження слизової оболонки.

У нашому каталозі ви знайдете спеціальні краплі для лінз від провідних брендів. Продукція випускається в мініатюрних флаконах з дозаторами, монодозах, де один тюбик розрахований на разове використання. А також продаються у вигляді готових комплектів (одноденні контактні лінзи і зволожуючі краплі для очей до них). На усі товари поширюється гарантія якості від виробника.

Краплі для зволоження очей: суть і основні властивості

Хочете полегшити процес надягання та зняття лінз? Або запобігти появі небажаних симптомів при регулярному носінні контактних засобів для корекції зору? Офтальмологи рекомендують:

 • Правильно підбирати лінзи, та купувати тільки якісну продукцію з підвищеним вмістом вологи.
 • Поміняти універсальний розчин по догляду за лінзами, проконсультувавшись попередньо у лікаря.
 • Використовувати зволожуючі краплі для комфортного носіння лінз як допоміжний засіб.

Препарати для зволоження очей при носінні коригувальних лінз представляють собою в'язку рідину, склад якої максимально наближений до природної сльози, та містить мінімум консервантів, які не накопичуються в м'яких тканинах.

Зволожуючі краплі для лінз виконують такі завдання:

 • Забезпечують максимальний комфорт при надяганні, носінні та знятті контактних лінз.
 • Підвищують індивідуальну переносимість контактної лінзи для корекції зору, водночас скорочуючи період адаптації до них.
 • Попереджають появу різі, сухості, дискомфорту в очах у другій половині дня, мінімізують ризик дегідратації.
 • Зберігають поверхню лінзи максимально гладкою, чистою і прозорою.
 • Зменшують тертя між лінзою, повікою та рогівкою ока.
 • Запобігають прискореному випаровуванню вологи протягом дня, зберігаючи стабільне вироблення слізної рідини.
 • Знижують втому очей при тривалій роботі за комп'ютером, читанні, заповненні документів та інших видах робіт, а також в несприятливих умовах (при поганій екології, високих температурах повітря тощо).

Якщо ви хочете підібрати недорогі зволожуючі краплі для очей при роботі на комп'ютері, пропонуємо вивчити асортимент нашого каталогу, і звіритися з призначенням вашого офтальмолога. А також отримати безкоштовну консультацію наших менеджерів.

Що потрібно знати покупцям

Зволожуючі краплі для очей при носінні лінз дещо відрізняються за своїм складом і корисними якостями від звичайних крапель. Важливо враховувати, що вони мають два терміни придатності, що вказуються на упаковці:

 1. Загальний термін придатності — показує, протягом якого часу можна використовувати препарат, за умови, що герметичність заводської упаковки не буде порушеною аж до моменту розкриття флакона і початку закапування. Цей період може досягати декількох років. На всьому протязі цього терміну краплі зберігають свої властивості, якщо дотримуватися правил їх зберігання (температура, вологість, освітленість).
 2. Термін придатності після розкриття упаковки — період, протягом якого можна використовувати відкритий флакон. Він набагато коротший загального терміну придатності, та показує, на скільки днів вистачає однієї упаковки препарату. Деякі офтальмологи рекомендують робити позначку: писати дату відкриття флакона прямо на упаковці крапель від сухості в очах, і не використовувати зволожуючі краплі довше відведеного терміну, щоб уникнути ускладнень з очима. А також дотримуватися умов зберігання препарату, і попереджати контакт дозатора зі сторонніми предметами, очними повіками та кон’юнктивою.

Де та як купити хороший засіб?

Наш інтернет-магазин пропонує прийнятні ціни на зволожуючі краплі для очей, а також гарантує великий вибір і високу якість всієї продукції. Підбирайте і замовляйте препарати для зволоження очей онлайн, і отримуйте їх з доставкою протягом 1-3 днів після оплати.