Параметри
Ціна  19 - 998 грн.
Виробник:

Тип крапель:

Показано з 1 по 22 із 22 (всього 1 сторінок)

Для комфортного «співіснування» лінзи і очі ...

    Яким би зручним пристосуванням для цілеспрямованої корекції зору не була контактна лінза, існує ряд серйозних перешкод, які роблять її носіння для пацієнта неможливим. Однією з таких є сухість очей, на «рахунку» якої приголомшуюча кількість відмов від контактних лінз. Її симптоми стають найбільш відчутними в кінці дня, особливо в кондиційованих приміщеннях, при задимленості або тривалій роботі за комп'ютером. Помітивши найменші прояви цієї недуги, людині слід негайно звернутися до лікаря-офтальмолога. У таких випадках лікарі найчастіше рекомендують перехід на інші контактні лінзи (підвищеного вмісту вологи або з біосумісного матеріалу) або зміну багатофункціонального розчину по догляду за лінзами на більш відповідний.

Оптимальний порятунок

    Також хорошим варіантом, що сприяє зменшенню симптомів сухості очей, є застосування зволожуючих або змащувальних крапель. Це повинні бути одні краплі, щоб уникнути шкідливого, збільшення становища, змішування ліків на тканини контактної лінзи.

Якщо від сухості очей ви використовуєте очні мазі, носити контактні лінзи категорично забороняється.

    Зволожуючі краплі для контактних лінз відмінно справляються з підвищенням рівня комфорту пацієнта, помітно сприяють поліпшенню індивідуальної переносимості всіх моделей контактної корекції.

    Якщо працювати доводиться в приміщеннях, де постійно включені кондиціонер або вентилятор, будьте готові, що разом зі зниженням вологості повітря, ваші очі згодом стануть страждати від почуття «піску» або пощипування в очах.

Принцип дії

    Зволожуючі краплі для очей при носінні лінз дозволяють уникнути стоншення ліпідного шару слізної рідини, в результаті якого зазвичай випаровується водна фаза і порушується стабільність формування сльози. Без користування зволожуючими краплями для очей лінзи піддаються дегідратації, що заважає слізній плівці створити повноцінну компенсацію втраченого об'єму рідини.

    Щадне застосування згаданих крапель поповнює нестачу слізної рідини, перешкоджаючи її руйнування і зменшуючи тертя лінзи і рогівки в одному випадку, лінзи і повіки в іншому.

    Зволожуючим краплях для очей не дарма надають важливого значення в медичній експлуатації контактних лінз. Вони чудово усувають втому, сухість і роздратування, дарують очам здоров'я і вільний зір з мінімальним відчуттям контактних лінз.

Де краще купити зволожуючі краплі для очей в Києві?

    Інтернет-магазин «Територія Лінз» піклується про ваші очі і пропонує багатий різноплановий асортимент зволожуючих крапель для контактних лінз, продаж і доставка яких не змусить довго чекати. Відгуки покупців переконують, що ціни на зволожуючі очні краплі, які пропонує сайт, відрізняються доступністю і економністю. Ретельно ознайомтеся з товарами зацікавленого розділу ресурсу, і, можливо, ви приймете рішення купити зволожуючі краплі для лінз в Україні з нашою допомогою!