Виробник: Schalcon
Модель: 406
Наявність: В наявності
280.00 грн.

Доступні опції

    Lacrime Naturali - зволожуючі краплі на натуральній рослинній основі для зниження чутливості і зручності використання контактних лінз від італійської компанії Schalcon. Краплі створені як «природні сльози».

 

    Краплі Lacrime Naturali - це природна альтернатива очних крапель і штучним сльозам, так як вони створені для усунення відчуття чужорідного тіла, яке виникає при носінні контактних лінз. Ліпідні або білкові відкладення на контактних лінзах - одна з основних причин дискомфорту і почервоніння як на передній поверхні ока, так і на задній поверхні повіки.

 

    Lacrime Naturali містять збалансовану суміш натуральних екстрактів, які також сумісні із залишками будь-яких консервантів, що прилипли до лінзи. Збалансований склад крапель максимально схожий на склад слізної рідини. Його pH був вивчений для отримання максимальної ніжності, а рослинні екстракти були очищені, щоб уникнути алергічних реакцій.

 

    Lacrime Naturali містить ромашку, волошка, алтей і мальву: 

  • Ромашка і Волошка - виявляє протиалергічну та заспокійливу дію.
  • Алтея і Мальва - виявляє протизапальну дію.

    Дві краплі природної сльози на лінзи або в кон'юнктивальний мішок запобігають будь-яким проблемам і дозволяють довше носити лінзи. Вибір екстрактів рослин особливо підходить для людей, які часто страждають від роздратування очей.

 

    Природні сльози Lacrime Naturali можна використовувати як звичайні краплі для очей, адже з їх натуральними екстрактами вони можуть зволожити сухість очей, які страждали від дискомфорту при тривалій роботі за комп'ютером, в приміщенні з кондиціонером, в сухому і пильному середовищі і т. д. Таким чином, краплі повертають очам природне благополуччя, що є основною умовою повсякденного життя.

 

    Регулярне використання Lacrime Naturali сприяє оздоровленню очей.

 

Склад:

 

    Інструкція із застосування:

 

  1. Вимийте руки з милом і висушіть.
  2. Зніміть ковпачок.
  3. Закиньте голову назад і обережно потягніть нижню повіку вниз і подивіться вгору.
  4. Капніть по 1-2 краплі в утворений простір між повікою і очним яблуком.
  5. Моргніть кілька разів.
  6. Щільно закрийте флакон.

    Важливо! Уважно спостерігайте за тим, щоб під час маніпуляцій кінчик флакона не контактував з повікою, віями і кон'юнктивою. Пам'ятайте, що контакт дозатора зі сторонніми поверхнями може привести до інфікування крапель.

 

Перед початком використання уважно ознайомтеся з інструкцією.

Основні
Виробник:Schalcon
Тип крапель:Зволожуючі краплі на рослинній основі для всіх типів МКЛ
Застосування:Зволоження, змащування, використання крапель не знімаючи МКЛ, можна використовувати як звичайні краплі для очей
Час ефективної дії:До 3-5 годин
Країна виробник:Італія
Режим використання:Щоденний, 1-2 рази на день
Термін використання після відкриття флакона:3 місяці
Об'єм15 мл
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!