Виробник: Schalcon
Модель: 404
Наявність: В наявності
317.00 грн.

Доступні опції

    OcuYal Gel - це гелеві краплі, лубрікат, які містить 0,30% гіалуронату натрію, зволожують, освіжають очі і знижують очні проблеми пов'язані з нестабільністю слізної оболонки від італійської компанії Schalcon.

 

    Краплі OcuYal Gel ідеально допоможуть позбавити від сухості, втоми, сльозоточивості і на тривалий період усунути відчуття роздратування очей і дискомфорту. Краплі OcuYal Gel рекомендуються особливо у випадках ризику подразнення очей. Причиною може бути недостатнє зволоження, сухість, несприятливі зовнішні фактори (пил, смог, пилок), домашні тварини, післяопераційний період, постійна робота за комп'ютером або спостерігаються зміни складу сльози при вагітності, годуванню грудьми, під час менопаузи, а також при використанні оральної контрацепції.


    Завдяки гелевій формі OcuYal Gel, мастильні та в'яжучі властивості гіалуронової кислоти сприяють зменшенню тертя між повікою, контактними лінзами і рогівкою. Гіалуронова кислота загоює мікротравми рогівки, які можуть з'являтися при носінні контактних лінз. Гелева структура крапель OcuYal Gel допомагає ефективно діяти більш тривалий термін у порівнянні з іншими зволожуючими краплями.

 

    Гель для очей OcuYal поставляється в інноваційному флаконі з каліброваним дозатором, який дозволяє набагато зручніше закопувати гель в очі. Флакон 10 мл призначений приблизно на 200 закапувань.

 

    Краплі Ocuyal Gel можна використовувати, не знімаючи МКЛ. Використовуючи краплі, ви збільшуєте час комфортного перебування в контактних лінзах. Їх можна використовувати на вимогу.

 

Склад: гіалуронова кислота (натрію гіалуронат) 0,30%. Допоміжні речовини: борна кислота, тетраборат натрію, хлорид натрію, ЕДТК, мікрогліцін 50, деіонізірованная вода.

 

    Інструкція із застосування:

 

  1. Вимийте руки з милом і висушіть.
  2. Зніміть ковпачок.
  3. Закиньте голову назад і обережно потягніть нижню повіку вниз і подивіться вгору.
  4. Капніть по 1-2 краплі в утворений простір між повікою і очним яблуком.
  5. Моргніть кілька разів.
  6. Щільно закрийте флакон. 

    Важливо! Уважно спостерігайте за тим, щоб під час маніпуляцій кінчик флакона не контактував з повікою, віями і кон'юнктивою. Пам'ятайте, що контакт дозатора зі сторонніми поверхнями може привести до інфікування крапель.

 

Перед початком використання уважно ознайомтеся з інструкцією.

Основні
Виробник:Schalcon
Тип крапель:Зволожуючі краплі з гіалуроновою кислотою для всіх типів МКЛ
Застосування:Зволоження, змазування, відновлення слізної плівки, використання крапель не знімаючи МКЛ, використання як звичайні краплі для очей
Час ефективної дії:До 8 годин
Країна виробник:Італія
Режим використання:Щоденний, 1-2 рази на день або за вимогою
Термін використання після відкриття флакона:3 місяці
Об'єм10 мл
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!